Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Keresztelore ezust kiskanalat...

Keresztelore ezust kiskanalat akarunk venni. Melyek datumot szoktak ragravirozni? A baba szuletesi datumat, vagy a keresztelesi datumot?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 13:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Keresztelését.
2011. máj. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%
kiskanalat???:Stejóég,én nem örülnék neki.
2011. máj. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok, amúgy én is kicsit furcsállottam a kiskanalat, akkor már inkább egy medál, de ízlések és pofonok...
2011. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Az egyik ismeros csaladban is azt kapott a baba, az anyuka orult neki, azzal eteti a babat, bar nem tudom szabad-e ezustkanallal etetni.

szoval nem is olyan ritka ajandek.

Az jobb ha 3 par fulbevalot kap?

2011. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mitol lenne jobb egy medal? Amugy sem akasztana a nyakaba, nem viselne...de az ezust kiskanal szimbolikusabb szerintem
2011. máj. 31. 13:50
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A párom kapott olyat babakorában és neki a születési van belegravírozva.
2011. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%
Egyébként ez valami angol-szász hagyomány lehet, mert itt a briteknél mindenki ezt csinálja.
2011. máj. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Olvassatok utanna: a kiralyok ezust kanallal ettek, mivel az ezust fertotlenit...fiugyereknek fullbevallot nem szeretnek ajandekozni
2011. máj. 31. 13:53
 9/16 anonim ***** válasza:
30%

Mi is ezüst kiskanalat kaptunk a babánk keresztelőjére. Hát mondanom sem kell, nagyon meglepődtem. Csak a jólneveltségemnek köszönhető, hogy nem nyilvánítottam véleményt, nem akartam megbántani az ajándékozót. De teljesen hülyeségnek tartom ezt az ajándékot. Inkább kapjon 3 medállt, mint egy kiskanalat.

Amúgy a legjobb megkérdezni a szülőktől, hogy mit szeretnének a babának.


A mi kiskanalunkba a születési dátum és a babánk monogramja van belegravírozva.

2011. máj. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
én örülnék ezüst kanálnak, de akkor már nem egynek hanem egy készletnek.
2011. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!