Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért vagyok ilyen slampos...

Azért vagyok ilyen slampos mert anyukám kicsi koromban meghalt?

Figyelt kérdés

Anyum 13 éves koromban meghalt, pont mikor a suliban a lányok elkezdtek melltartót meg csajos dolgokat hordani. Én kb 15 éves koromig azokat a cuccokat hordtam amiket még ő vett, vagy amiket a rokonoktól kaptam. Bennem soha sem alakult ki hogy hogyan kell csinosnak lenni, nem is tudom magam kifesteni, kb semmilyen vagyok, farmert és valamilyen pólót hordok. A velem egykorú "menő" csajok úgy néznek ki mint akik valami újságból léptek volna elő, de ha az anyjukat nézem meg, akkor ők is korukhoz képest nagyon csinosak. Kihathat a mostani külsőmre hogy pont akkor halt meg anyum mikor nőiesedni kellett volna?


21/L


2011. máj. 31. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Kérj tanácsot másoktól, változtass az öltözködéseden ha ennyire zavar hogy kilógsz a többiek közül
2011. máj. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
lehet emiatt is. de láttam már sok olyat hogy anyuka nem sminkelte magát slamposan öltözködött a csaj meg egy cicababa volt. az én anyukám sosem sminkelte magát én meg már 14 éves koromban kezdtem és azóta is sminkőrült vagyok. szóval nem biztos hogy mindig összefüggés van anya és lánya stílusa között
2011. máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem nem.

Én nem adok sokat a mai modern női "hóbortokra", mert többnyire apummal nőttem fel, és így inkább fiú társaságban voltam. ( de azért mindig ízlésesen jelenek meg)

2011. máj. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ennek semmi köze ehhez, egyszerüen nem olyan a stilusod. Egyébként is a nöiesség nem azt jelenti, hogy fested magad meg feltünöen öltözködsz.


Attól, hogy farmert, meg pólót szeretsz hordani, még nem kell slamposnak lenni, ha tiszta meg illik hizzád, akko még lehetsz nagyon csinos is - szerintem csak sportosabb öltözködési stilust szeretsz. De ha neked nem teszik a jelenlegi öltözeted, akkor beszélj a barátnöiddel és keressetek közösen valami megfelelö öltözetet, meg a sminkelésben is tudsz tanácsokat kérni.

2011. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 napietus ***** válasza:
58%
igen, sajnos nem volt előtted "női minta", amit követhettél volna. ha most elkezdesz divatosan öltözni, ne ess át a ló tulsó oldalára: ne vegyél fel olyasmit, ami ugyan divat, de Neked nem tetszik, nem áll jól. ne sminkeld magad túl erősen, arról, hogy milyen színek állnak Neked jól kikérheted a kozmetikus tanácsát. frizura választásnál is érdemes a fodrászra hallgatni, attól hogy egy frizura csinos a képen, még nem biztos, hogy a Te hajadból és a Te arcodhoz is jól fog állni.
2011. máj. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Nekem él anyukám, bár ő se kifejezetten divatos.

Én gyakran hordok szoknyát, mert olyan az alkatom, de az is előfordul, h totál nem figyelek az külsőmre.


Jól érzed magad így?

2011. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az anyukád hiánya miatt van ez. Mindenkinek kialakul valami érzéke a ruhákhoz, megjelenéshez. Nekem kamaszkoromban nem volt. A nővéremnek viszont mindig jó ruhái voltak, sminkelte magát.
2011. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Jól érzem-e magam? Hát tetszenek a csinos ruhák pl nyáron, de mikor felveszem hülyén érzem magam...Nem az hogy rosszul áll (szerencsés alkatú vagyok) hanem olyan furcsa érzésem van. Meg eleve ha pl felveszek egy csinosabb összeállítást, akkor mindig megbámulnak, és az meg nem szeretem. Ezért hordok olyat ami beleolvad a tömegbe, de így meg unalmasnak érzem magam. Kicsit furcsa helyzet, mert szeretnék változtatni, de ugyanakkor meg a visszajelzések miatt nem akarok.

2011. máj. 31. 17:16
 9/12 anonim ***** válasza:
74%

Én anyukámmal nőttem fel,de ő soha nem sminkelte magát,még a körmét se festi,és semmi ízlése nincs,én mégis már általánosban festettem a körmöm,aztán jött a smink,majd a hajfestés,és amint egyedül vásárolhattam, a ruháim is ízlésesebbek és divatosabbak lettek. Ha van is köze annak ahhoz,h hogy öltözök,h volt előttem minta,akkor az az,h a minta rossz volt,és én tudat alatt másmilyen akartam lenni.

20/L

2011. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

attól még lehet egyedi a stílusod, hogy nem vagy kifejezetten nőies.

én sem érzem jól magam szoknyában, és tipikus nőcis ruhákban. még ha jól állna se venném fel, mert úgy érezném, h az nem én vagyok.


a mostohatesómnak 10 évesen meghalt az anyukája, sokáig ő is elég fiús volt, aztán a barátnői segítettek neki szép ruhákat választani, és kialakult a saját stílusa.

szerintem te is menj el a lányokkal egy kis shoppingolásra, és keress magadnak divatos, hozzád illő cuccokat.


utálok olyan cuccokat hordani, ami minden 2. emberen szembe jön velem az utcán. turiból öltözöm. ennek két előnye van: kevés pénzért sok ruhát kapok, valamint nem tucatkínaivacak ruhákban járok :D

2011. máj. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!