Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért vagyok ilyen slampos...

Azért vagyok ilyen slampos mert anyukám kicsi koromban meghalt?

Figyelt kérdés

Anyum 13 éves koromban meghalt, pont mikor a suliban a lányok elkezdtek melltartót meg csajos dolgokat hordani. Én kb 15 éves koromig azokat a cuccokat hordtam amiket még ő vett, vagy amiket a rokonoktól kaptam. Bennem soha sem alakult ki hogy hogyan kell csinosnak lenni, nem is tudom magam kifesteni, kb semmilyen vagyok, farmert és valamilyen pólót hordok. A velem egykorú "menő" csajok úgy néznek ki mint akik valami újságból léptek volna elő, de ha az anyjukat nézem meg, akkor ők is korukhoz képest nagyon csinosak. Kihathat a mostani külsőmre hogy pont akkor halt meg anyum mikor nőiesedni kellett volna?


21/L


2011. máj. 31. 16:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig is pont az ilyen csajok jöttek be. Egyszerűen nem tetszik, ha valakin van egy tonna smink, főleg, ha nélküle is szép lenne. Igaz elismerem, hogy vannak olyan nők, akiknek jól áll, de nekem valahogy nem jön be. Szerencsére a barátnőm se sminkeli magát és nem is öltözködik túl hivalkodóan.
2011. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
71%

igen, Kérdező, ez összefügg . Hasonlóan voltam én is - egész egyszerűen más, mélyebb, súlyosabb kérdések tárultak elénk abban a korban, amikor a lányok ciocomázkodni és mindenkinek tetszeni akarnak. De a szerelmem (22éves voltam akkor) segített kilépni ebből az akadályból - segített, mi áll jól? - és én Neki akartam megfelelni - és jól alkultak a dolgok :))

(ha gondolod,írj, a többit, ami segítő lehet, priviben:)

2011. máj. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!