Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem a barátnőm kihasznál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem a barátnőm kihasznál. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm akit tavaly ismertem meg itt,az új suliban.Mivel teljesen új voltam nem igazán barátkozott velem senki,egyedül éreztem magam.Először ő kezdett el velem barátkozni.Egyre jobban megismertem,akkor még tök jókat beszélgettünk.Mivel nem olyan jó tanuló ,ezért sokszor kérte h hadd másolja le a házit v hadd puskázza le a dolgozatot rólam.Hát persze,végülis a barátok segítenek egymásnak-gondoltam miért ne.Aztán elkezdett elég kioktatóan viselkedni.Pl:mindenbe beleavatkozott: például beszólt h miért nem sminkelem magam,úgy sokkal szebb lennék,és h ez tök gáz h nem sminkelem magam. (ezt még most is mondogatja),meg h miért nem járok többször edzésre,én heti 4 szer járok ő meg csak egyszer.Még ezt is elnéztem neki,de ebben az évben sokkal rosszabb a helyzet.Nem tanul semmit,mondván majd rólam lemásolja,ha meg nem engedem neki h az egészet lemásolja megsértődik,folyton mondogatja a "jótanácsait",h ne így hordjam a hajam ,csináljam ezt csináljam azt,egyek többet stb.Folyton csak negatívat vesz észre bennem,egyszer nem dícsért meg.Ráadásul a fiút,aki tetszik nekem undorítónak és csúnyának nevezte.Az ismerőseim pont az ellenkezőjét mondják annak amit a barátnőm mond,és inkább nekik hiszek,de akkor is elkeserít.Sokszor zsarol,és erőszakosan vesz rá dolgokra.Már nem is nagyon beszélgetünk,max kioktat engem,elmondja milyen szerencsétlen,ronda vagyok,pedig mások nem ezt mondják. v kibeszél valakit,és folyton utánam jön,de néha már sírni tudnék tőle.Mit tehetnék?Vannak más barátnőim is a suliban mostmár.Hogy Mondjam meg finoman a barátnőmnek h úgy érzem kihasznál?
2009. okt. 8. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
ezt szerintem nem ebbe a rovatba kellett volna feltenned,itt a nevelésről és nem a kamaszkapcsolatokról szoktak tanácsot kérni,főként szülők.
2009. okt. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne legyél vele. keress valaki olyat aki egyenrangúnak kezel.
2009. okt. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Őszintén. "Egyre kevésbé érzem úgy, hogy megérné barátkozni veled".
2009. okt. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt így látatlanban nem tudom. lehet hogy csak jót akar azzal hogy ne így hordd a haja, viszont az, hogy leszólja a pasit aki tetszik, nagyon csúnya dolog. én max annyit mondok hogy aranyos, de nekem nem az esetem. és szerencsére általában ez van, mert más tipusú pasik jönnek be nekem mint a barátnőimnek. haverkodj a többiekkel, őt hanyagold kicsit. te is kioktathatod ám, nem csak ő téged. mondd neki hogy tanuljon, ha nem ért valamit elmagyarázod, de ez így nem jó hogy állandóan rád hagyatkozik. érettségin se leszel ott valószínű hogy segíts neki. életbe se.ezt igazán megérthetné. arra meg, hogy megmondja hogy mit hogy csinálj, ne mondj semmit. engedd el a füled mellett
2009. okt. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,mostmár elegem van a csajból,föleg h most tudtam meg h ki is beszélt.Úgy érzem már nem bírom tovább,úgyhogy a barátságunknak annyi.:(
2009. okt. 10. 19:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Küld el p*csába és hagyd ott nem éri meg ha folytatod szterinted mi lesz a kövi pl.nyilvánosság elött megaláz és soroljam még
2009. okt. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!