Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak a barátommal? Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátommal? Úgy érzem csak kihasznál, szerintetek tényleg így van?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, akivel már 2,5 éve vagyunk együtt. Először őrült szerelem volt, vagy együtt voltunk, vagy telefonon vagy sms-ben vagy interneten beszéltünk. Aztán egy idő után a barátom számítógép-függő lett, és ha nálunk vagyunk csak gépezik, 1 percet sem foglalkozik velem, csak este mikor szexelni akar. Addig vagy anyukájával, vagy apukájával, vagy a tesójával beszélgetek, társasozok vagy tvzek.

Ezután a telefonbeszélgetések is napi 3x 5 percre csökkentek, "hogy vagy, mit csinálsz, oké, szia". Én még mindig őrülten szerelmes vagyok belé, de nem érzem, hogy ez fordítva is így van. Voltam nyelvvizsgázni, nem kérdezte meg milyen lett, érettségiztem, utána hozzájuk mentem át, és nem kérdezte meg, hogy hogy sikerült, mit húztam, csak azzal volt elfoglalva, hogy játszott valami izgalmas játékot, és mikor odamentem puszit adni, akkor rám-förmedt, hogy megzavartam.

Ezek után próbálkoztam azzal, hogy nem megyünk hozzájuk, csak hozzánk, mert ott nem tud gépezni, de ilyenkor csak 3 dolog érdekli, TV, szex és hogy menjünk kaját vásárolni a macskáinak. A szülei csak úgy engedték meg a macskákat, hogy ő gondozza, és fizeti őket a zsebpénzéből. Gondozással nincs baj, de hiába van pénze (zsebpénz+szülinapra, ballagásra kapott), magával mégsem hoz soha, és mindig tőlem kér "kölcsön" a macskacuccokra, hogy majd visszaadja, ha megyünk hozzájuk, de ez mindig elfelejtődik, és már 40.000 Forinttal tartozik, amit ha felhozok, akkor ideges lesz, és veszekszik, hogy miért hozom ezt fel mindig, stb., meg hogy nekem több pénzem van, mint neki, mert én dolgozom a suli mellett, ő meg nem tud. De hát én nem azért dolgozom, hogy az ő állatait etessem, hanem mert új ruhákat szeretnék venni magamnak, de egyszerűen arra már nem jut soha.

Nem tudom mit csináljak, mert én nagyon szeretem, azóta hogy először találkoztunk, és ő is mindig mondja, hogy szeret, de egyszerűen annyi fájdalmat okoz, és annyira nem törődik velem, hogy lassan úgy érzem már szakítom kellene vele.


Ti mit tennétek? Segítség :(


2011. jún. 22. 13:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas az ilyen.... A lába se érje a földet!
2011. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Ha játszik menj oda, nyomd ki a gépét és mondd, hogy beszélnetek kell. vagy nemtom. de ez mi??? az a baj, hogy függő lett... szüleinek mondhatnád esetleg, hogy beszéljenek vele...
2011. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

a srác csak kihasznál, szerintem szakíts vele

20/L

2011. jún. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Még jó hogy kihasznál:D Dobd ki és keress magadnak egy rendes pasit mert azt érdemled:)
2011. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
ja, de előbb kérd vissza a pénzed, ha kell akkor a szüleivel beszélj... mondd, hogy neked is kellemetlen így felhozni ezt, de te nem ezért dolgozol
2011. jún. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

De nem tudom hogy kezdjek neki a dolognak.

Beszélni nem tudok vele, mert ha valami olyan kerül szóba, ami neki nem tetszik, akkor elkezd duzzogni, és azt mondja, hogy hagyjam békén. Arra gondoltam, hogy mikor náluk vagyunk, akkor összepakolom az összes cuccomat, kiveszem a pénzt a borítékból, amiben tartja, és minden szó nélkül lelépek, és ha utána hív, akkor megmondom, hogy vége. Csak az a baj, hogy nem tudok rá pár óránál tovább haragudni, és tudom, hogyha bocsánatot kér, akkor visszamegyek hozzá, pedig nagyon szeretnék egy rendesebb pasit... :(

2011. jún. 22. 14:14
 7/16 anonim ***** válasza:

NE MENJ VISSZA HOZZÁ

gondolj mindig arra hogy mennyire pofátlan stb...ő nem fog már megváltozni... az jó megoldás amit mondtál

2011. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

Mindenképpen dobd ki!

Anyagilag teljesen kihasznál!

Szánalmas az ilyen!

Én is jártam már így.. :( nem lett jó vége...

2011. jún. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Csak az a baj, hogy nem tudok rá pár óránál tovább haragudni, és tudom, hogyha bocsánatot kér, akkor visszamegyek hozzá, pedig nagyon szeretnék egy rendesebb pasit... :("


Ez a baj. Gyenge vagy és a gyengéket eltapossák. Akit ki lehet használni, meg lehet alázni ,azt kihasználják, megalázzák. Majd megtanulod a saját bőrödön. (De még mindig jobb, szerintem jobb az életben tapasztalni, mint könyvből meg újságokból olvasni ezeket.)

2011. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Beszélj a szüleivel, hogy már mennyivel tartozik neked, addig ne szakíts vele szerintem, ameddig vissza nem adja a pénzt. Aztán dobd ki a pics.ba, az ilyennel ezt kell csinálni. Nekem is ilyen lett a volt barátom, először mondja, hogy kevés pénze van, de ő kocsmába akar menni, számolgatta, hogy mire telik neki, abból amennyije van, megsajnáltam, adtam neki 500 ft-ot. Úgy felcsillant a szeme, hogy nem hiszed el, mintha egy hajléktalan kapott volna egy luxus villát. Utána mindig tőlem kért kölcsön, mondta, hogy a buszjegyre költötte a pénz, és nem maradt neki pénze, adtam neki 300 valamennyit. Igaz, ez jóval kevesebb, mint 40.000 ft. De már kinézem belőle, hogy lassan a kajáját is én fizettem volna neki. Amúgy 20 éves volt, és az anyjától kért kölcsön mindent, cigit, tőle is folyton a piára kért pénzt. Cigit azt nem tudott tőlem kunyizni, mert én nem cigizek.


18/l

2011. jún. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!