Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradnatok ilyen kapcsolatban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnatok ilyen kapcsolatban? A baratnommel 2 honapja vagyunk egyutt, mostanaban ugy erzem, kihasznal.

Figyelt kérdés
Kell vigyem kocsikazni, munkaba, el kell vigyem vacsorazni minden hetvegen, amit akar O en meg kell csinaljam neki sokszor mar azt sem tudom h velem mi a baj valamelyik este az elso honapban lefekudtem vele de masnap azt mondta nekem h olyan volt mintha rea kenyszeritettem h szeretkezzunk pedig nem is ellenkezett az volt az elso es az utolso egyutlet. Azutan probalkoztam de mindig vissza utasitott "most nem mert faj a fejem" "nincs kedvem" s a tegnap mondtam neki h en mennyit megteszek erte de te nem akarsz adni cserebe semmit, nagy veszekedes lett h meg o ker tolem sokat mit kepzelek en stb pedig en futok mint a bolond h a kedvebe jarjak s mindketten sem vagyunk "fiatalok" (21/L es en 26/F) Kihasznal vagy csak bolond vagyok en h ennyi mindent "ingyen" megteszek neki
2009. márc. 17. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Igen bolond vagy, és igen kihasznál, a papucs férfiakat jól lehet használni egy ideig, de hidd el mint pasi nem kellesz neki. Nem szeretjük a szobamamusz hapsikat, és te sajnos átmentél abba. Pakolj össze és cuccolj arrébb egy házzal, am, én lehet nem bírnám hogy le ne keverjek neki egy taslit, hogy térjen már észhez.

Ha legközelebb kocsikázni szeretne, mond neki, hogy most nem mert fáj a fejed. Majd meglátod hogy reagál, szerintem kihajít a fenébe, úgyhogy szerintem te tedd meg előbb. Legalább a maradék büszkeségedet meg önbecsülésed mentsd.

2009. márc. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem kihasznal, de rendesen! Nem azt mondom, hogy mindennap a "kedvedre" tegyen de legalabb 1 heten 1szer tenyleg tehetne a kedvedre!:D

32\L

2009. márc. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Egyértelmű, hogy kihasznál. Nem maradnék vele egy percig sem. Ha kocsikázni akar, mondd meg neki hívjon taxit. Én azonnal kidobnám a helyedben! Keressen magának más balekot! (F28)
2009. márc. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

A barátnőd a leírtak alapján,eléggé szeszélyes hangulatú ember lehet.Elképzelhető,hogy ez a változatosság tetszett meg Benne,de most ugyanezt tehernek érzed?

Ha teher az egész kapcsolat,azt mondom jobb ha véget vetsz neki.Kicsit légy önző,és gondolj magadra!Sok esetben én is estem olyan csapdába,hogy mindig a páromat akartam boldoggá tenni,magamra nem figyeltem.És utána jött a rádöbbenés (jobb későn,mint soha),hogy nekem ebből nem származik semmi boldogságom és véget vetettem a dolognak.

Gondold végig mit szeretsz benne,mi volt az amiatt még mellette vagy,megváltozott ténylegesen?Vagy csak egy nyugodtabb beszélgetés kell?Mi csak tanácsokat tudunk adni.A döntést te hozod!De most csak magadra gondolj!

20/L

2009. márc. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Én a helyedben egy ilyen csajt most azonnal kidobnék, nem is beszélném meg vele a dolgot. Amit és ahogy írtál, találsz Te ennél jobb csajt is, Ő meg keressen valami barmot helyetted.


22/f

2009. márc. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Tökjól kihasznál ésmég élvezi is.Ez a kapcsolat évekig is eltarthat ha hagyod!Én szépen lapátra tenném.26évesen meg alapbol nem állnék le egy fruskával!
2009. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos ezt hívják papucsnak,azt tom mondani,mint mindenki,állj a sarkadra,én már tuti pofonvágtam volna,és akkor hidd el egyből észhez térne.Mond meg neki,hogy amikor kér valamit,bocs most fáj a fejem,más dolgom van,nem tetszik,ott az ajtó,akkor húzz el.Keményen kell velük bánni,sajnos ez tény.Ne is szexelj vele,mostmár azért se.Juj én tudnám már szívni a vérét.

Fogadd meg ezeket,én a helyedbe elmennék csajozni egy kicsit.Fel a fejjel.


Egy férfitárs

2009. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
61%
haver,jol megszopat a csaj,jol rugd valagba minél elöbb,mer te ennél már nem nagyon rugsz labdába,keress mást,ha tényleg ennyit költesz rá,márpedig valoszinű,ha ezt érzed,menj a prostikhoz azok legalább dugnak is veled
2009. márc. 24. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
61%

Csaj vagyok, és sok esetben csajpárti:D de ezt a lány gyorsan dobd ki.

Maximálisan kihasznál, és ha még szexelni sem akar ez jelent vmit..nem kertelek jobb ha tisztába vagy vele h azért van veled h kihasználjon.

Rengetek lány van még, biztos megtalálod azt a vkit aki nem a pénzedet fogja szeretni hanem téged:)

2010. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Ez így van!
2010. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!