Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényemnek olyan normális...

A vőlegényemnek olyan normális feltételei vannak, amiknek nem tudok megfelelni. Mit tegyek, mit mondjak?

Figyelt kérdés

azok a feltételek:

-szokjak le a cigiről - sokszor próbáltam kudarc, kudarc hátán, napi 10 szál kell, mert annyira feszült leszek, hogy halálkomolyan nem találom a helyem, nem érzem jól magam, mint aki hülye.

- legyen bejelentett munkaviszonyom - min.béren sínylődöm, rugalmas akarok maradni, ha lesz kilátásban interjú, vagy alkalmi jobban fizető munka - ne legyek szabadsághoz kötve

-anyagilag nem fog segíteni - mindenki tartsa el magát alapon, sokszor élek kölcsönökből

-havernőivel jól kell éreznem magam - gyakran flörtöl velük


jelenleg beszéltem vele arról, hogy annyira nincs mellette biztonság érzetem, és annyira kisebbségi komlexusom van, hogy ezt szerintem egy párkapcs-ban nem szabadna érezni és lehet abba kellene hagyni az egészet.


válasza: szeret, nem akarja a végét, stb.


kérlek ne olyan válaszokat írjatok, hogy szokjak le, meg jelentessem be magam, mert akkor ugyanott leszek a kérdésemmel.

előre is köszi


2011. máj. 31. 19:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
73%
Hagyd ott.
2011. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
79%
És téged nem zavar, hogy ez a fiú nem szeret téged...?
2011. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
83%

első kettő normális kérés


de a másik kettő után én már nem lennék menyasszony


mi lesz ha gyereketek lesz? ő akkor is a havernőivel fog flörtölni? Te meg gyesből,családiból tartsd el magad meg a picit is?



biztos ő kell neked?

2011. máj. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 anonim ***** válasza:
87%

A vőlegényed többet keres mint te, hogy kisebbségi komplexusod van mellette?

Elég sz*r kijelentés a részéről, hogy mindenki tartsa el magát, persze legyen egy nő önálló de ha pl átmenetileg 2-3 hónapra munka nékül maradnál akkor kérj kölcsön mert ő nem ad?

Együtt laktok?

Én a flörtölésért, ami már sértőnek hat, a keves barátnői előtt öntenék a képébe egy jó nagy pohár... aztán bekaphatná

2011. máj. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy idióta. Én tuti lapátra tenném.
2011. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem kérd meg, h fogadjon el olyannak, amilyen vagy.
2011. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
18%

Milyen választ szeretnél?

Szerintem a párodnak nincsenek irreális elvárásai.

A cigiről egyébként sem árt leszokni,a saját egészséged miatt.

A bejelentett munka nem azt jelenti,hogy rabszolga vagy,akinek kötelessége ott dolgozni,amig fel nem szabadítják. Fel is lehet mondani,ha találtál jobbat.A bejelentett munkaviszony az egyetlen,amit igazolni tudsz,mikor nyugdíjba mész.

A mindenki tartsa el magát elv,miért baj? Neked nincs igényed rá?

Mit akarsz kezdeni az életeddel?

2011. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
66%

Amilyen gyorsan csak lehet, hagyd ott.

Kell neki egy élő bábu, akinek az élte felett uralkodhat. Az, hogy azt mondja szeret, csak annyit jelent, tudja, mit kell mondania, hogy ne hagyd el.


Neked sem lehet túl nagy önértékelésed.

Ne légy naiv.

Hagyd el.

2011. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 anonim ***** válasza:
71%

Az első kettő teljesen normális és reális elvárás. Bárki le tud szokni a cigiről, aki AKAR! Ha nagyon nem megy, ott a hülye nikotintapasz. De szerintem csak bebeszéled magadnak, hogy nem megy. Az én exem 10 éven át napi 1 dobozt elszívott (a legerősebb fajtából ráadásul), és mégis le tudott szokni egy hónap alatt pl...de még sok ilyen esetet ismerek.

bejelentett munkahely - lehet nem kellene minimálbéren sínylődnöd, ha rendes munkád (rendes végzettséged?) lenne. bejelentett munkából is van rengeteg, ami rugalmas idejű. és remélem tudod, hogy a nem bejelentett munkahelyed után nem adózol, így nyugdíjat sem kapsz ezekre az évekre! amit később azért eléggé megbánhatsz.

az, hogy anyagilag különállóak vagytok, szerintem egy szintig jó. vagy olyan nő akarsz lenni, akit a férje tart el, és nem tud elválni majd mert nélküle éhenhalna? ismerek ilyen családokat, hidd el, nem akarod ezt magadnak. az reális a részedről, hogyha bajban vagy próbáljon már meg kisegíteni, de ne függj már tőle anyagilag!

a 4. az olyan, hogy ha nem szimpatikusak a haverjai, akkor nem szimpatikusak, ez van. ezt neki kéne elfogadnia. mellesleg ha flörtöl velük (bár attól függ, mennyire komolyan, azért hülyülni sok ember szokott a haverjaival szerintem), lehet én is pofánönteném egy pohár vízzel a helyedben legközelebb.

2011. máj. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/80 anonim ***** válasza:
37%

De mégis mi olyat kér a srác,ami arra utal,hogy uralkodik? Ezekből a kérésekből látszik,hogy jót akar és fejlődést.Nem visszahúzza a kérdezőt,hanem ellenkezőleg.Egyedül a flört az,amit meg kell beszélni.

Megkérte,hogy szokjon le a cigiről. Miért,szerintetek baja lenne,ha végleg letenné?

Legyen bejelentett munkája! Ez miért baj? Nem az utcára küldte k.urválkodni.

Tartsa el magát. Ez miért baj? Manapság ez alapfeltétel,mert egy fizetésből ketten vagy hárman megélni,úgy,hogy van hitel és rezsi is,nem egyszerű.

Most még nincs gyerek,de ha terhes lenne a gyed-től is elbúcsúzhat,mert feketemunka nem számít a gyedbe.

Most még fiatal a kérdező,miért nem akarja ő maga is,hogy egy önálló felnőtt legyen,aki ellátja magát minden téren és emellett még boldog párkapcsolatban is él.

2011. máj. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!