Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Találok magamnak valaha is párt?

Találok magamnak valaha is párt?

Figyelt kérdés

Egyetlen egyszer volt párom, és nagyon szerettem, de aztán ráébredt, hogy ő nem szeret engem és egy csettintésre eltűnt az életemből.


Azóta is próbálok ismerkedni, de nagyon nagyon kevés olyan fiú van aki tetszik, és ezek közül egy olyan sincs akinek én is tetszenék. Ráadásul jönnek egy ilyen hátborzongatóan szánalmas szöveggel, hogy legyünk barátok, és persze utána az összes érdeklődés eltűnik és nem is keresnek többé.


190 cm magas 78 kg vagyok. Világosbarna (eredeti) hajszínnel és zöld szemekkel. Sportolok, nagyon jó alakom van (Ezt fél évvel ezelőtt nem lehetett volna elmondani.


Az arcom is egész csinos lett mióta lefogytam (26 kilót fogytam.) Nem szoktam sminkelni, lehet ez zavarja a fiúkat?


Vagy a magasságommal van a baj? Nem értem...


2010. nov. 23. 07:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Persze, hogy találsz magadnak párt...

Én is hasonlóan voltam a gimis éveimben SOHA nem kellettem egyetlen fiúnak sem. Max annyira, hogy "legyünk barátok"..:-S

Mindig sírtam, mert rám se nézett az akibe én fülig szerelmes voltam...

Aztán megjelent a párom egy nap a semmiből...ennek már 3,5 éve...Ebben az időszakban már nem is "kerestem", teljesen feladtam...és mégis eljött:) (nem beszélve arról, hogy majdnem minden lánynak tetszik a párom, szóval még ilyen téren is jól jártam...pedig már feladni készültem...)

Szóval Neked is elfog jönni...ezzel csak azt akartam mondani, hogy SOHA ne add fel.

A magasság meg nem gond...én magasabb vagyok a páromnál vagy 5-6 cm-el és tudod kit érdekel? :D kb. senkit és az irigyeimet:D

Szóval ne aggódj, fel a fejjel, és mosolyogj, hogy valaki beleszerethessen a mosolyodba:D

2010. nov. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet hogy a "görcsölés" miatt van... és amiatt hogy azt keresed, mi a baj magadban.


Először légy boldog egyedül, megbékélve és megelégedve magaddal, tudd hogy csinos, jó fogás vagy, és amikor ez az arcodon és az egész kisugárzásodon látszik majd, akkor hidd el lesznek jelentkezők. :)

2010. nov. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Én 28 voltam, amikor összejöttünk a férjemmel (előtte is ismertem már pár éve).

Előtte egyetlen barátom sem volt, szenvedtem ,mint a kutya.

Úgyhogy megértelek...

Nagyon nehéz, de tényleg nem szabad rágörcsölni. Legyél nyitott, talán még azok felé is, akik nem kimondottan tetszenek, mint férfi. Járj el barátnőkkel, barátokkal kikapcsolódni. Nálam legjobban a kirándulások jöttek be, vagy valami ürüggyel (activiti party, palacsinta buli) összehozni valami házibuli félét. Nem olyan ereszd el a hajamat típusút, hanem ahol lehet beszélgetni, hülyéskedni. A lényeg, nálam az volt, hogy mindenki hozhatott magával még valakit, így bővült az ismeretség.

Ez csak egy ötlet, nálam már csak azért is bevált, mert nem merültem búskomorságba. Szerintem discoban, nagy partykon nem igazán lehet komoly kapcsolatokra szert tenni, de persze egyén függő.

2010. nov. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen így van, ahogy az előttem szólók írják. Minden benned dől el. Ha te magadat nem fogadod el, más sem fog. Előbb magaddal kell kibékülnöd, az egodat megerősíteni. Bizony a kisugárzásoddal van a baj, de azon lehet változtatni.

Amúgy gratulálok a fogyáshoz!!!! :) Nagyon ügyes vagy!! Hogy sikerült?? :)

Én is a gimi alatt még nem kellettem senkinek, hiába álmodoztam... Amint a főiskolára kerültem, még akkor nyomban szeptemberben 2 sráccal is megismerkedtem, az egyikkel fél évig jártunk, aztán még hány barátom volt, hjaj... :))) Én a gimi alatt csak tanultam meg sok volt az út a suliba, estig tartott, nem volt időm kikapcsolódni. A fősuli alatt már belevetettem magam az életbe, a szórakozásba a suli mellett. Mentünk bulizni, meg minden, nálam ez hozta meg az önbizalmat, olyan sok elismerő pillantást kaptam, hogy meg se lehet mondani, nekem ezt tett jót az egomnak. Ha látod, hogy tetszel az embereknek, nyitottabbá válsz.

2010. nov. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én a férjemet discoban ismertem meg. Nem csak hülye gyerekek járnak oda, én például egy normális lány vagyok, csak mentünk időnként lazítani. Ő is, én is imádunk bulizni, de nem az a mellem kidob, ő meg a barátaival billiárdozott, s akkor akadt össze a szemünk, én a boroskólámat iszogattam egy padon a barátnőmmel. :D


Nem mondom, hogy dúl a love, mert végül kiderült, hogy egy igazi link alak, sajnos, és elzavartam, első dolga volt bulizni menni. Szóval kevés az, hogy az egyik normális. :(((

2010. nov. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

De sokan vagyunk, akik a gimis évek alatt nem találtak maguknak párt. :) Én is ezeknek a táborát erősítem. 27 voltam amikro megismerkedtem mostani párommal. Akinek tetszettem és ezt folyton hangoztatta is. Lassan én is elhittem. Külsőleg semmit nem változtam, csak elhittem, hogy jól nézek ki. Aztán már megjelentek azok a fiúk, akikért anno annyit sírtam, de nekem már nem kellettek, hiába voltak helyesebbek mint a mostani párom. Ő volt az, aki segített és ezért örökké hálás leszek neki. :)

Szóval légy türelemmel egyszer a te életedben is megjelenik a nagy Ő.

2010. nov. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad,hogy fiú vagy lány vagy.Ne pontozzatok le,soha nem lehet tudni:).Csak a magasságodból gondolom...mert nagyon ritka az ilyen magas nő.
2010. nov. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, 22 éves :)


A fogyókúra amit én csináltam egy egyszerű diétából és testmozgásból áll:

Diéta: Azt eszel amit akarsz, de csak akkor ha éhes vagy és csak annyit, hogy ne legyél éhes. HA nem vagy éhes, akkor abbahagyod az evést. Ezt nekem nagyon nehéz volt megtanulni, de sikerült :) Hozzátartozik az is, hogy reggel akkor is lenyomok valami tartalmasat ha konkrétan nem vagyok éhes. Reggeli kell, különben semmihez sincs se kedvem se erőm. Este 6 (18:00) után nem eszek egy falatot sem. HA nagyon éhes vagyok, akkor leöntök pár pohár vizet (napi 2 liternek meg kell lennie)


Egyébként nem szenvedek a diéta miatt. Az első hónapban nagyon gyenge voltam, de mikor belejöttem az edzésbe és átállt a szervezetem csak úgy olvadtak le a kilók.


Az edzés:

Semmi konkrétat nem csináltam, csak ha volt szabadidőm akkor mozogtam valamit. Mindegy mit, csak csináld. Én nem szeretem az egyhangúságot, éppen ezért egyszer hullahopp karikáztam, máskor bekapcsoltam a zenecsatornát és táncoltam, de volt hogy felüléseztem vagy elmentem úszni.

A lényeg, hogy ha észreveszed, hogy unatkozol, akkor nyomás csinálj valamit. Én a hullahopp karikát ajánlom nagyon. BAromi nehéz megtanulni (nekem 2 napomba került és kék zöld folt voltam) de abszolút megéri, csak szerintem ne műanyag hanem fából készült karikát használjatok.

2010. nov. 23. 12:53
 9/11 anonim ***** válasza:
25%

itt mindenki nagyon pozitív úgy érzem... el kell, hogy keserítselek, ha eddig nem sikerült lehet hogy ezután sem fogsz párt találni, maximum valakit aki pótlék, de a szó nemes értelmében NEM!

192 magas vagyok 85kg izmos. állítólag nincs velem baj, sem külsőre sem belsőre, azt mondják nagy szívem van. mégse sikerül évek óta, de most már nem is keresem, nem érdekel...

23f

2010. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, mi lenne, ha írnál a 14,57-es fiúnak? :)

Szerintem egyébként 2 probléma lehet. Az egyik az önbizalomhiányod (rágörcsölésed) - ezen tudsz változtatni. A másik a magasságod - sajnos leszűkülnek a lehetőségeid, mert nagyon magas vagy lánynak. A pasik meg nem szeretik a magasabb nőket.

A harmadik problémát már megoldottad - a jelentős túlsúly is taszító lehetett. Bármilyen magas vagy, egy 100 kilós nő... hát izé...


De ezzel együtt sem lehetetlen a dolog.

Én 31 évesen ismertem meg a férjemet, te 22 vagy...


33N

2010. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!