Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 4gyermekkel mennyire könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4gyermekkel mennyire könnyen találok uj párt magamnak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 21:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
Ma már megírtuk neked, hogy ember nincs a földön.
2011. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 joe74 válasza:
89%

Szia!


36-éves férfi vagyok 7 éve jöttem össze a mostani feleségemmel és nagyon jól döntöttem mert az első feleségem meg sem közelíti őt, ha valaki szeret annak mindegy szerintem hogy van-e gyereked csak lehetőleg már a randi előtt tudja a pasi,hogy mi a helyzet mert akinek így nem kellesz azt úgy is levágod és legalább nem ér csalódás! Ja és nagyon fontos ,hogy jól kijöjjön a gyerekekkel mert amúgy semmi értelme...

2011. máj. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hány évesek a gyerekek és te hány éves vagy? Mivel nem mindegy milyen korosztályba keresgélsz illetve nagyobb gyerekkel sokkal könyebb. Illetve az sem mindegy vársz e majd tőle anyagi támogatást a gyerekkel kapcsolatban.Sok sikert de nem lesz könnyű olyan embert találni aki szeret és elfogadja a gyerekeket is.
2011. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%

Nekem volt egy olyan szobatársam az egyetemen, akinek elváltak a szülei. Az apja elvett egy 4 gyerekes elvált nőt. Csak csodálkoztam, annál is inkább, mert később mindig balhézott a nő, ha bármit mert venni az egy szem édes lányának. Szóval vannak ilyenek is.

Én nő vagyok, de nekem még pasi sem kéne 4 gyerekkel. (Pedig a gyerekek az asszonnyal maradnak.)

Szexpartnert biztos találsz, de olyat, aki odaköltözik és segít a gyerekeket felnevelni, hát szerintem nem sok esély van rá.

2011. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Egyik kolleganőm 5 gyerekkel talált párt.

8 és 23 közt vannak a lurkók.

2011. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon nehezen. Még gyerek nélkül is nehéz párt találni, nemhogy 4 gyerekkel.
2011. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Esetleg társkereső oldalakon.Valamivel nagyobb az esély ott.
2011. máj. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
sakk-matt
2011. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha laza, nem összeköltözős kapcsolatra vágysz, szerintem olyan könnyen találsz. Viszont olyan ember, aki szeretne még gyereket, mert neki pl. nincs, az szerintem biztos nem egy 4 gyerekes nőt választ. Biztosan nem lehetetlen társat találni, de biztos növeli az esélyeket, ha esetleg jól keresel, meg a volt férjed is nagylelkűen támogat. Ebben az esetben talán egyértelmű lehet, hogy nem azért keresel új társat, hogy a terheiden könnyítsen, hanem magad miatt.
2011. máj. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Saját példa, apukám három kicsi gyerekkel vette el anyukámat, és úgy lettem én a negyedik. Mindannyiunkat egyformán nevelt és szeretett, úgyhogy nem lehetetlen. Csak sajnos kevés az olyan rendes ember, mint az apukám :-)
2011. máj. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!