Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szerethet mást...

Szerintetek szerethet mást is, nem vagyunk össze nőve?

Figyelt kérdés
Szóval felmentem facebookra, és egyre sűrűbben látom, hogy van egy csomó olyan ismerőse a legjobb barátnőmnek akit én nem is ismerek.. Olyan kiirásokkal, hogy szeretlek.. Meg hogy "olyan kis szép vagy kis ikxipszolonom" (direkt írtam így) "lelki társak" Meg ilyenek.. De nekem meg azt mondja hogy neki is én vagyok a Legjobb barátnője. Ezek szerint nem? Vagy attól fügettlen más is írhat neki ilyet, meg másnak is írhat ilyet?
2011. jún. 1. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
ne akard kisajátítani az önzőség.miért ne lehetnének más barátai is
2011. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

de jó, hogy én lány létemre is kimaradtam ebbőla "legjobb barátnő" hülyeségből.

Figyelj az embernek vannak barátai,lányok is, fiúk is. és nem egy

2011. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
óhh anyám, mindenki ezzel a facebookal jön, mindenki nagy arc ott bejelölgetnek akiket nem is is merek, sőt akit ismerek és facebookon jönnek a komik meg a lájkok élőben személyesen meg még köszönni se tud, ne vedd figyelembe ha a barátnőd ezt mondja higgy neki ha hazudik akkor pedig te is tudod mi a dolgod :D
2011. jún. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Középsulis éveim alatt nekem is volt "legjobb barátnőm". Aztán elváltak útjaink. Ő is megismert másokat, én is. Most meg azon kapom magam, hogy sok "legjobb barátnőm" van :)

Ne vedd a szívedre, és te se ragadj le egynél. Barátból lehet több is.

2011. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Értem! Csak elég rosszul esett, mert látok olyan kiirásokat is, amiket mi nem is igen szoktunk használni, olyan mintha Ők sokkal jobban lennének, mint én + Ő..

Remélem nem így van

2011. jún. 1. 17:56
 6/10 A kérdező kommentje:
sokkal jobban szeretnék egymást * Bocsi ezt nem értelmesen írtam le.. :- )
2011. jún. 1. 17:59
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy igazam van, de azért elmondom.

Akiről neked soha nem mesélt, nem is tudod ki az, mégis ilyeneket írogat neki az nem hátsó szándék nélkül van... Azt az embert valószínű nem szereti sőt ha szívességet kérne a barátnőd úgy eltűnne, hogy talán még te sem tudnád hol van. Neki a legjobb bnője vagy..Akit szeretsz annak nem kell mondani, mert magától tudja..ennyi

2011. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de tényleg nem ismerem őket, barátnőm sosem mesélt róluk.. Vagyis van egy akit ismerek, de nem olyan közelről.. Viszont van egy olyan akit csak úgy ismertem meg hogy kiirta msn-re hogy szeretlek XY.. Engem is kiirt mellé..
2011. jún. 1. 19:32
 9/10 anonim ***** válasza:

mintha én írtam volna:/

csak nem face hanem msn

de már nem igazán izgat,nem foglalkozom ezzel.

2011. jún. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2011. jún. 2. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!