Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt amivel a párod a...

Mi volt amivel a párod a legjobban megsértett? Min vesztetek össze utoljára? Gyakran veszekedtek?

Figyelt kérdés
Érdekel máshol ez hogy megy :) Örülnél, ha a kort, meg hogy mennyi ideje vagytok együtt hozzátennétek. Előre is köszi minden választ:)
2011. nov. 12. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

2,5 éve vagyunk együtt

25-28 évesek vagyunk

a legjobban az alábbi mondatával sértett meg:

"fogd már be a pofádat"


ezen vesztünk össze legutoljára.


igen, gyakran veszekszünk.

2011. nov. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

19, egy éve együtt

komoly veszekedésünk még nem volt. összekapások meg hisztirohamaim igen, de ezek kb fél óráig tartottak

(pedig anyuval pl. tudok 3 hetes balhét csapni, nem arról van szó:D)

2011. nov. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

13 éve vagyok a párommal, és határozottan állíthatom, hogy sosem sértett még meg. Nem is nagyon veszekszünk, ha mégis, akkor max. a gyerekneveléssel kapcsolatban, ő külföldi, külföldön élünk, néha nehéz összeegyeztetni a két különböző kultúra különböző álláspontját, de nem lehetetlen.


Minden konfliktust inkább higgadtan, észérvekkel oldunk meg, és nem veszekedéssel.


36N és 38F

2011. nov. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Elrontottam: Örülnék*

És köszönöm az eddigi válaszokat:)

2011. nov. 12. 19:47
 5/11 anonim ***** válasza:

23 N, fél éve vagyunk együtt, néha hajlamosak vagyunk többet veszekedni, de a kis odacsípések gyakoribbak, amiket aztán a másik szó nélkül hagy.

Legutóbb azzal sértett meg, hogy miután egy bepukkadása után nyugodtan, higgadtan odaálltam elmondani hogy részben igaza volt, de másrészről nem, egyáltalán nem vett komolyan, és gúnyolódni kezdett, aztán még neki állt feljebb mikor nem beszéltem vele jó ideig.

2011. nov. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
három éve vagyunk együtt és nem szoktunk veszekedni.pici düh néha van ha nem tetszik nekem v neki valami de megbékélünk és nincs belőle gond. egyszer még két éve szilveszterkor volt az h adott egy pofont. ez az amit sose fogok elfelejteni!!!
2011. nov. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

2 éve vagyunk együtt, másfél éve élünk együtt, nemsokára esküvő, sosem veszekedtünk még, sosem sértett meg semmivel.

23/L

2011. nov. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

14 éve együtt. Kb egy hete a gyerekekkel monopolit kezdtek, mentem, hogy én is játszok. (előtte volt már apróság nézeteltérésünk, de túl voltunk) mikor leültem, kérdezték melyik autót kérem mondtam, de nem kaptam, és rámfogta, hogy de ideadta, amit aztán velem akart megkerestetni, de a maga széke alatt lett meg. És még ő kezdett el ordítozni velem. Másodjára életünkben ordítozott, nálam ez nem válik be. Ráadásul ilyen hülyeégen. Igen rosszul hangzik az egész rágondolni és visszaolvasván, pedig tényleg nem vagyunk veszekedősek. Valahogy idegbeteg napja lehetett magában. Ami kilátszott.

Nézeteltérés ha van leginkább gyereknevelésben, azt megbeszéljük. (de ettől benne gyülhet még és ez most így jött le. Nem gyakran vitázunk, főleg így nem !

2011. nov. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mostmár az exem: lek*rvázott, leanyázott, pofonvágott. Azt hiszem ez elég a szakításhoz.
2011. nov. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

17/L | 18/F

11 perce voltunk eggyüt 10 perce szakítottunk.

Ezt mondta: szia!

2011. nov. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!