Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kertes házban élők, jóban...

Kertes házban élők, jóban vagytok a szomszédokkal?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 21:14
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Hát én spec azért, mert nem tetszett a viselkedésük. Ok nélkül anyázások és még sorolhatnám..
2011. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
En csak köszönõ viszonyban vagyok velük. Nem birom õket, mert àllandóan leskelõdnek.(ezek a mellettem levõk)
2011. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Az egyik szomszéd a nagymamám:)

A másik egy öreg néni, akihez az unoka a feleségével oda fog költözni, nincs velük gond.

A szembeszomszédok viszont elég érdekes emberek, úgy néz ki az udvaruk, mint a cigányputri (pedig nem azok), gazos a ház előtti rész is (nagyon szép, rendezett faluban lakunk), és ha meglátják, hogy épp kint vagyunk az utcán, akkor inkább elfordulnak, csak hogy ne kelljen köszönni, máskor meg előre köszönnek...

2011. jún. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Ja és a làbtörlõt is ellopjàk, a hàz elõtt.
2011. jún. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
21:19 vagyok. azért vagyunk rosszban mert szinte mindig csendháborítást követ el. a háztartás lakói: egy nagymama kb. 65 éves, és a fia 40 éves. még mindig ott lakik az anyjánál, este 22:00-tól hajnali 1-2-ig számítógépes lövöldözős játékot játszik, vagy msn-ezik, de úgy hogy hallani lehet még itt is. be akarom perelni,de ehhez egyedül kevés vagyok.
2011. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Nekünk annyi szomszédunk van, hogy képtelenség lenne mindegyikkel jóba lenni. Szomszéd, szembe szomszéd, kertszomszéd, sarokszomszéd és alsó szomszédból kettő is. A szembe lakó néni aranyos, a mellettünk lévővel korábban voltak gondok de normálisnak mondható. A többi közömbös (régen voltak telekviták...). Megvagyunk békésen egymás mellett bár nem járunk egymáshoz teázgatni (ami szerintem tök jó lenne vidéken... :))
2011. jún. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Barátok vagyunk. Közös kerti parti, ha valami bajunk van jönnek és segítenek. Akikkel nem baráti a kapcsolat azokkal is legalább köszönőviszonyban vagyunk. Annak a szomszédnak nem szoktam köszönni, akiről tudom, hogy ott lakik mellettünk, de még életemben nem láttam.
2011. jún. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
fogjuk rá :D
2011. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

összesen 5 van.

1) közeli rokon, de már előre utálnak minket, csak úgy (sűrűn beépített a környék, ezért az utca végén található művházból szóló zene erősen visszhangzott - erre felhívtak, hogy dögöljünk meg, ne ordítassuk a magnót, mert agyonvágnak :/).

2) eleinte minden rendben volt, mígnem kitalálták, hogy ronda a rálátás a házunkra (hát annyi pénz még nincs, hogy komplett felújítsuk, mert pl. lehullott a festék..), ezért tömör falap-kerítést húztak a drótfonat~ mellé és nem köszönnek soha, még akkor se, ha mi igen.

3) nyugdíjasok. apám politizálgat velük, elvannak, egyébként nem sokszor látjuk őket.

4) otthon sincsenek, csak hétvégi háznak használják a kertet. apám néha beszélget a nővel, ha füvet nyír vagy avart gereblyéz, egyébként semmi különös. neutrális. :D

5) két méteres kis közös kerítésszakasz, de kedvelt szórakozásuk vasárnap délelőtt benzinmotors fűnyíróval szórakoztatni a környéket (ld. fentebbi visszhangdolog), ezért apám már szólt nekik, akkor volt sértődés is. de nem sokszor látjuk őket, mert másik utcabeliek, csak hátrafelé van egy kis részük felénk.

2011. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

azon kívül hogy a kutyájuk szédtedte 2 macskámat, a mi macskáink lopják a csirkáiket, a galambjaik meg eszik a kerítésüket, maga a bácsi hajnali hatkor nyír füvet az ablakom alatt...

ezen kívül semmi probléma

bort kapunk tőlük ha van gyümölcsünk több nekünk akkor azt mi adunk

szóval nálunk fura a helyzet

2011. jún. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!