Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne így belevágni...

Érdemes lenne így belevágni egy babába?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok,párom 22.Fél éve vagyunk együtt,a kapcsolatunk nagyon jó.

Én tanuló vagyok,jövőre végzek az iskolával,szakmát fogok kapni,jelenleg Tescoban dolgozom gyakorlaton.

A párom hivatalos focista,nagyon jó apa lenne belőle,ahogy sokszor elnézem.

Mindketten nagyon szeretnénk már egy babát,annak ellenére,hogy tisztában vagyunk vele,milyen nehézségekkel jár.Anyagiakkal nem lenne probléma,mindent megadnánk a gyermekünknek.

Mi a véleményetek?Kíváncsi vagyok,milyen lehet ez más szemszögéből nézve:)


2011. jún. 2. 11:51
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%
Fél év után? Semmiképp.
2011. jún. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
45%
Ha elég érettnek és felelősség teljesnek érzitek magatokat hozzá, és még az anyagiak is megvannak hozzá, akkor persze, vágjatok bele, akkor nem lehet akadálya, ha ez minden vágyatok!!!
2011. jún. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 napietus ***** válasza:
85%
fél év után szerintem is korai. egyébként sem szülnék házasságon kívül, de amúgy nem hülyeség betartani a sorrendet: ismerkedés, együtt jártok, eljegyzés, házasság és utána a gyerek. egy eljegyzést még simán fel lehet bontani, még elválni is el lehet, ha nagyon nem megy a szekér, de egy gyerek életével ne játszatok!
2011. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Fél év után, tanulóként, úgy, hogy jövőre végzel?

Öngyilkosság.

Anyagilag a párod tudna mindent megadni a gyereknek. Addig, amíg szét nem mentek. Hogy fogod felnevelni a gyerekedet tescós vizetésből?

Fél év nem jelent semmit.

2011. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Fél éve vagytok együtt. Persze, hogy nagy a szerelem, úgy érzitek, minden tökéletes. Én azt mondom, ha 2-3 év múlva is ilyen lesz, és úgy érzitek, még mindig babát szeretnétek, majd akkor vágjatok bele. Nem maradtok le semmiről, fiatalok vagytok, nem kell elsietni a dolgokat.
2011. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
53%

"Mindketten nagyon szeretnénk már egy babát"

igen, ez a fontos, ez a természetes

(nem az, hogy bulizgatni, addig, míg ki nem ég a lélek)


Sok boldogságot, legyen sok örömötök a kicsi jövevényben!


nagycsaládos anyuka

2011. jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

6 hónap után nem vállalnám be. Még Ti is ismerkedtek egymással, azt mondják a szakemberek, hogy 3 év alatt ismeri meg a társát az ember, aztán el lehet gondolkodni a babavállaláson. Egy babához nem csak az anyagiak kellenek, a párkapcsolatnak is nagyon stabilnak kell lennie, megterhel még egy tökéletes párkapcsolatot is egy új jövevény.

2 gyermekes anyuka

2011. jún. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha biztos vagy benne, hogy anyagiak adottak az már egy nagyon jó alap! Az is, hogy ennyire szeretitek egymást, és h babát is nagyon szeretnétek már!

Viszont, engem egy picit az aggasztana, hogy még csak fél éve vagyok együtt a párommal. Szerintem az igen kevés idő arra, hogy igazán kiismerj valakit.

Én a helyedben még várnék kb 1 évet a babával. Ha akkor is együtt vagytok még, és ugyan ilyen komolyak a szándékaitok, akkor jöhet a baba... :) De ez csak az én véleményem.

Most vagyok 23 éves, és az első babánkat várjuk a férjemmel. 19 éves voltam, mikor összejöttünk, 21 mikor összeköltöztünk, 22 mikor összeházasodtunk.. :)

A férjem most 34 éves.


Egyébként, ha jövőre végzel az isivel, én azt még megvárnám a helyedben... Milyen suliba jársz?

Én pont végeztem az egyetemmel, mikor összeházasodtunk... :)

2011. jún. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
53%

Én is azt mondom mint az előttem szóló. Hogyha felelősségteljesen el tudjátok látni és az anyagiakban sincs gond akkor csak nyugodtan!:-)


Én is 19 vagyok és a párom 20. Mi is fél éve vagyunk együtt és az én párom is nagyon szeretne már most!babát,de én még nem érzem úgy,hogy el tudnék látni egy csöppséget napi 24órában!:( Ennek ellenére szeretnék fiatalon anya lenni, de én úgy érzem még kell nekem tapasztalat..


Egyébként sok sikert, ha belevágtok!:-)

2011. jún. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
71%

Fél év nekem is korainak tűnik.. Fél év alatt még nagyon sok dolog nem jön ki a másikból, ami meglephet..

De ha ezzel úgy érzitek, nincs probléma, és amúgy minden tényező adott, akkor hajrá. :)

2011. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!