Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Iismertek olyan fiút/férfit,...

Iismertek olyan fiút/férfit, aki nagyon jóképű, mégis rendes, hűséges, tisztelettudó és nem vagánykodó?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért, de sokszor vágyam férfija egy nagyon jóképű férfi, de mindig arra gondolok, hogy vajon az ilyen férfiak között találhat-e valaki rendes, igazi férfit?

Nincs jóképű jelölt (nem azért kérdezem), mert szerintem én úgyse tetszenék egy jóképű férfinek:( de azért mégis kiváncsi vagyok, mik a tapasztalatok:)


2011. jún. 2. 19:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Igen, a férjem!!
2011. jún. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
65%
Van ilyen, de ritka. Pl. ilyen külföldön Alex Evans.
2011. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
a férjem :) nemtom másnak jóképű-e, nekem igen, nagyon férfias és hűséges és imád engem. én is őt!
2011. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
97%
Én ismerek ilyet :)
2011. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%
Igen, sok ilyet ismerek, csak mind foglalt. :)
2011. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
97%

A vőlegényemet! :)

Amúgy meg miért ne tetszenél? Akit te most álmaidban elképzelsz jóképűnek, az nem biztos, hogy életed nagy szerelme! :D Ez csak egy gondolat, egy ideál. Ha megismersz valakit, aki csak félig olyan jóképű, mint álmaidban, és kedves, akkor otthagyod? :D Na jó, csak vicceltem! Rád fog találni az igazi, vagy épp te rá! Csak ne otthon várd, hogy bele repüljön a sült galamb a szádba! :D


Sok sikert hozzá! :)

20/L

2011. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
97%

Mindenkinek van egy nagy Ő, egy ideál, egy álompasi, de vigyázz! Ne válogass túlságosan, ugyanis akkor egyedül maradsz! Nincs tökéletes férfi, ám ha megtalálod azt, akit szeretsz, az úgyis tökéletesnek fog tűnni, legalábbis amíg szerelmes vagy :)

A kérdésre a válasz: Van.

2011. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%

A bátyám! Ő ráadásul egyedülálló! :)


25/N

2011. jún. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem értem, miért ne tetszenélegy jóképű férfinek. Akibe én most szerelmes vagyok, az sem egy szép csajba zúgott bele. Sokan mondták h én szebb vagyok, de nem mindig ez a lényeg :( Szóval van remény! Fel a fejjel!
2011. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
85%
ez a leírás tökéletesen illik rám :))
2011. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!