Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akarok halni! É már ezt...

Meg akarok halni! É már ezt nem bírom tovább, mit tegyek? :' (

Figyelt kérdés

Sziasztok


Az van, hogy a szüleim 2 hete elutaztak 5 hónapra külföldre. A mamámmal maradtam egyedül itthon. 1 hete nagyon rosszul érzem magam. Mindenki kibeszél, utál és kihasznál engem. Szerdán elmentem a kínaiba és a táskáinkat az osztálytársammal betettük a szekrénybe..Eltűnt a kulcs, de a táskámban volt a bérletem és 2 telefonom.(1 az enyém, a másik pedig az anyukámé volt, de én arról szoktam hívni a mamámat). Teljesen kiborultam, elkezdtem sírni és a legrosszabb, hogy aggódtam a mamám miatt, mert nem értem volna haza időben és Ő pánikbetegségben szenved. Végül kinyitotta egy bácsi a szekrényt, hál'Istennek. Ma pedig..ellopták a telefonom..úgy érzem, hogy megőrülök! Én nem bírom tovább, 1 hete tart ez a dolog, mióta mondták, hogy három 6-osom van matekből(romániai vagyok) és az osztálytársam azt mondta, hogy el vagyok átkozva. Én nem törődtem vele, de azóta történnek velem ezek a dolgok..nameg veszekedtem egy csomó mindenkivel és még apróbb dolgok..Hogy foglaljam le magam? Nem akarok már ilyen depresszióba élni..


2011. jún. 3. 14:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Először is nyugodj meg! Biztos felkavart a változás, a szüleid távolsága. Úgy érzed, magadra maradtál. Szüleiddel beszéltél erről már? Suliban nincs egy jó barát sem, vagy megbízható, jó fej tanár, aki meghallgatna? Mamáddal milyen a kapcsolatod? S miért beszélnek ki?
2011. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 °:Amigo:° válasza:
100%

Nem írtad, hány éves vagy, de nem lehetsz túl sok :-)))

Hidd el, az életben vannak (lesznek) még ennél keményebb dolgok is.

Van egy mondás: "ami nem öl meg, az erősebbé tesz"

2011. jún. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az elátkozottság meg baromság, el ne hidd!!! Rázd meg magad, és éld az életedet, aki pedig bánt, azzal bánj te is keményen, ne hagyd, hogy összetörjenek!
2011. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
egyszer minden rossz elmúlik
2011. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Mennyi oylan ember van, aki küzd az éeltért, kisgyerek korában elveszíti a szüleit, és mégsem akar meghalni! te meg ezért...
2011. jún. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
20%
szüleidnek meg gratulálok, hogy téged ott hagytak a szarban ők meg elmentek mulatozni 5(!!!) hónapra OMG
2011. jún. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

12|L ..mamámmal elég viharos a kapcsolatunk.

szüleimmel ma még nem beszéltem, csak hagytam nekik egy üzenetet..Olyan jó napnak indult, mert 10es lett a magyar félévim(ötös), de aztán történt ez a baleset.

2011. jún. 3. 14:28
 8/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:28


Hogy vagy ennyire szemét? Dolgozni mentek miattam, hogy legyen jobb az "életem." Nem "mulatozni" mentek oda. És ne írj ilyen baromságot, ha azt sem tudod miről van szó! Amúgy meg lehet lesz ennél rosszabb is az életben, de nekem jelenleg ezek a legnagyobb gondjaim. Megy a pont..

2011. jún. 3. 14:30
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyi már ez butaság, nincs olyan hogy valaki el van átkozva :) ez az egész csak babona feleszmélsz belőle és nem foglalkozol vele.
2011. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 °:Amigo:° válasza:
100%

14:28:

Biztos mulatoznak....

Nem ám dolgozni mentek 5 hónapra, hogy a kicsi lányuknak legyen miből elhagyni a telefonját és tudjanak újat venni.


Te magadból indulsz ki?

2011. jún. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!