Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik együtt élnek a párjukkal,...

Akik együtt élnek a párjukkal, őket nem zavarja, h a másik pl reggelenként krákog, harákol, slájmot köp, ezzel nem ábrándultok ki belőle? Hogy viszonyoltuk ehhez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 16:02
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Az sem zavar, ha hasmenése van, mert beteg, vagy ha hazajön mattrészegen egy kanbuliból (bár akkor azért a kanapén alszik :)). Ő is ember, vannak emberi dolgai, és igen, azok néha undorítóak.
2011. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
53%

mark86


b+ ez durva!!!!

szerencsére barátnőm van rá nem jellemző,de engem biztos kib@szna az udvarra! :DDD

2011. jún. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
90%

Biztosan zavarna. Mindenképpen megkérném, hogy ne csinálja.

Tedd ezt te is.

2011. jún. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
85%
Az én férjem nem szokott krákogni, főleg nem köpködni.
2011. jún. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
97%
Ezek, amiket leírtál, csak akkor normálisak, ha az ember beteg. Egészséges ember nem csinálja ezeket minden áldott reggel.
2011. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
75%
Fhuu nekem szerencsére a párom nem ilyen. Nem ábrándulnék ki belőle,jobb mintha hangosan fingana. Az már nem tetszene. :D
2011. jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
90%
Ha ilyet csinál, valószínűleg valami egészségügyi problémája van. Nem, nem ábrándulok ki belőle csak azért, mert beteg.
2011. jún. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
85%
Beszéljétek meg.
2011. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
95%

Ha mindezt úgy csinálná, hogy teljesen egészségesnek vallja magát, akkor nagyon... ha beteg, akkor természetesen elfogadom, mert időszakos.

Egyik exem rendszerint és direkt nem sunnyogta el, ha fingott.. nah az egy idő után sokk volt...

2011. jún. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
46%

Fhuu nekem szerencsére a párom nem ilyen. Nem ábrándulnék ki belőle,jobb mintha hangosan fingana. Az már nem tetszene. :D


ez mi? undorodsz a párod fingjától? ez egy természetes folyamat. de gáz vagy. :D meg inkább fingjon hangosat, mint büdöset. :D

2011. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!