Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik együtt élnek a párjukkal,...

Akik együtt élnek a párjukkal, őket nem zavarja, h a másik pl reggelenként krákog, harákol, slájmot köp, ezzel nem ábrándultok ki belőle? Hogy viszonyoltuk ehhez?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 18:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
96%
Hát, meglepődnék, ha egyszer ilyet csinálna a 19 éves barátnőm... de nem hiszem, hogy kiszeretnék belőle.
2011. márc. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
Úgy szintén.
2011. márc. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
Barátom soha nem csinált még ilyet. Ha elkezdené biztos szólnék miatta, de szerintem kizárt.
2011. márc. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem elég baj az szegénynek...apukám is sokat köhög, krákog, mert sajnos asztmás. Anyukám se szereti, hogy krákog, de mit tud vele csinálni?
2011. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
35%

Hát, én biztos rászólnék, mert undorító lehet. Párom nem csinált ilyet soha...

Vagy szoktasd le a bagóról!

2011. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
10 éve együtt élek a párommal.Soha nem csinál ilyet..Köhögni is csak akkor szokott ha beteg
2011. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
66%

Én tuti kiábrándulnék belőle, sőt én az eset után meg is mondanám ezt neki, valami hasonlót:


"drágám, ha minden reggel erre kell felkelnem az biztos hogy hamar ki fogok ábrándulni belőled"


Aztán kész: nem fogom magamat vissza ő érte, nem hagyom hogy olyan dolgok elvegyék a kedvem, amin lehetne változtatni. Vagy kérd meg hogy ezt a tevékenységet a fürdőben zárt ajtók mögött végezze,,,


Aztán lehet lepontozni...

(az expasim meg reggelente még az ágyban rá is gyújtott (én nem cigizek), aztán cigifüstre ébredtem...baromi "kellemes" volt...aztán csodálkozott hogy miért vagyok morcos reggel, meg miért nem maradok a cigifüstben vele, aztán megmondtam neki, ami persze nem tetszett... úgyhogy fel is út le is út...én mentem a cigi maradt... de most már legalább nem a büdösre ébredek)

2011. márc. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%
az én párom nem csinál ilyet
2011. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
37%
Fiú vagy lány csinálja ezt reggel?
2011. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%

szoktasd le a cigiről és vidd el dokihoz


párom mig napi 1 doboz erős cigit szivott,reggelente olyan volt mint egy haldokló tüdőbeteg...átváltoztam házisárkánnyá,fél év alatt leszoktattam a cigiről,újabb fél év múlva már nyoma se volt köhögésnek,krákogásnak

2011. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!