Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem semmi, mit gondoltok?

Nem semmi, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egy felmérés szerint manapság "menő" érettségi, illetve ballagási ajándéknak már nem az ékszer, és a pénz számít elsősorban.

Első hely: lakás

Második hely: autó

És csak ezek után jönnek az ékszerek, és a pénz!:P


2011. jún. 3. 20:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Én egyiket se kaptam! :(
2011. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

Mi maradtunk és maradunk az ékszereknél és a pénznél:)

Tényleg nem semmi,de aki megteheti ugyebár...

2011. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Ez nem menőség, vagy nem menőség kérdése. Nálunk is volt aki lakást kapott, persze nem költözött oda rögtön, mert a fenntartását nem fizették volna.

Ha a szüleim megtehették volna, én is lakást kaptam volna, és ha én majd megtehetem, akkor lakást veszek a gyerekemnek, nem azért hogy "hú de menő" legyen, hanem azért, hogy elinduljon az életben.

23L

2011. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

azt,hogy rosszkor születtem....

az én időmben,még nagy szó volt az aranylánc!!!!én még azt sem kaptam,csak pénzt,7000 ft gyűlt össze és örültem neki nagyon.14 éve érettségiztem.

2011. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hogy nem egy villa kell a tengerparton. És akkor az ilyenek rinyálnak, hogy "jaj, milyen szegények vagyunk". Majd talán még meg is sajnálom.
2011. jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
mondjuk szerintem ez nem Magyarországon tipikus
2011. jún. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Aki megteheti és azt akar venni hát vegyen, bár nem tartom túl jó dolognak. Eleve ha saját maga szedi rá össze a pénz -legalább részben-, akkor sokkal jobban megbecsüli, vigyázz rá.

Megjegyzem én semmi extra ajándékot nem kaptam, és kibírtam, élek. Sőt még le is érettségiztem és tovább tanultam. Szóval nem szenvedtem e miatt semmi hiányt.

2011. jún. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
66%
Aki megteheti, miért ne venne lakást a gyerekének? Óriási előny, ha valakinek saját ingatlana van. Az én szüleim is vettek nekem lakást, persze, hozzáállhatunk úgy is, hogy a seggem alá tolták, én viszont inkább úgy állok hozzá, hogy én meg majd a saját gyerekem segge alá tolom tovább. Jobb, mintha pénzt adnak és elszórja a gyerek.
2011. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én ismertem olyat, akinek már az érettségi eredmények előtt megvették az autót meg disznótort rendeztek stb. aztán meg kiderült, hogy a csaj megbukott matekból az érettségin :D
2011. jún. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért nem gondolom, hogy ez a gyakori és általános. Idén voltam egy elég gazdag család és pereputty ballagásán, de 20 ezresek és aranyláncok röpködtek, lakás azért nem. :D Ez inkább az a néhány, aki megteheti, na meg pár majom, aki hitelből vesz a gyereknek lakást, aztán jajong a pénz miatt.
2011. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!