Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről a személyl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a személyleírásról? A leírtak igazak, és nincs semmi kumantás benne.

Figyelt kérdés

Szakácsnak készül, az osztály egyik legjobbja, de egy kicsit bátortalan a szakmában. A saját megtakarított pénzéből másfél éve letette a jogsit elsőre. Metált, és rockot hallgat főleg. 4 gyűrűje van, ebből az egyik egy ezüst koponyát ábrázol. Sokat olvas. Nincs túlsok barátja, de akikkel nagyon jóba van, azokért képes lenne az életét adni. Tisztelettudó, nem nagyképű. Havonta egyszer-kétszer bulizik a legszűkebb baráti körben.

De sajnos, akik nem ismerik, megvetik a stílusa, és az önzetlensége miatt.

Párkapcsolat terén eddig csak kudarc, és csalódás érte. Pedig csak önmagát adta.

Kaposváron lakik.


Mit gondoltok róla?


2011. ápr. 27. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Megvetik az önzetlensége miatt? Oo OMG.

Amúgy semmi extra, ha fiú, valószínűleg jóhaverok lehetnénk ennyi alapján. Csakhogy ez kevés, túl általános, egy egyedi személyiséget kb le sem lehet írni.

2011. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja az lemaradt, hogy 18 éves srác.
2011. ápr. 27. 21:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy boldog lesz a csaj, aki észreveszi ;) Nálam legalábbis nagy szexepil, ha a srác tud főzni. És vicces program lehet egy együtt töltött sütögetős-főzős délután =)
2011. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

:) Édes, bocsi, de az első dolog ami eszembe jutott.

Magának való, biztos hogy megáll a saját lábán, szerintem egy szimpatikus, kedves ember lehet. Olvas, ez plusz 10 pont, rockot hallgat, azaz meg van a magának való stílusa.

Hogy kiáll azokért, akiket a szeret, és hogy önzetlen, a világ legszebb kincsei közé tartozik. Egyébként milyen a stílusa, mármint romantikus, komoly vagy pedig inkább a viccelődős, bohókás? =)

mindenesetre nekem így leírásból 9/10 =D

2011. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 valaki a tömegből ***** válasza:
A metal core stílusba belekóstolztál már? Énis szeretem a rock ot meg a metalt de az a zenei stílus a metal core nagyon megfogott ajánlom figyelmedbe. ha válaszolsz esetleg tudok ajánlani pár együttest is kezdetnek.
2011. ápr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ide vele!! :) bolond aki nem értékeli az embereket, csak külső alapján.
2011. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 valaki a tömegből ***** válasza:
all thar temains ez egy régebbi metal core együttes de a zenei tudásuk nagyon magas. sonic syndicate ők ha jól tudom nem teljesen metal coret nyomnak, elég új a stílusuk, bullet for my valentine ezt nagyon sokáig halgattam ,nagyon sok érzelem van a számaikban. killswitch engage ez egy érdekes együttes. bring me the horizn őket még nem ismerem túlságosan. bleed the sky imádom. Demon hunter ez egy keresztény banda. war of ages, és a kedvencem as i lay dying őket mindenképpen halgasd meg :)
2011. ápr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a meci! Ismerem! Egy szavát el ne hidd!:)))
2011. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
???
2011. máj. 1. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!