Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a barátom?...

Miért csinálja ezt a barátom? Olyan rosszul esik, komolyan sírni tudnék.

Figyelt kérdés
Születésnapi bulira hivatalos, mondta, hogy hívtak engem is, az ünnepelt is és ő is szeretné, ha mennék. Ezt beszéltük kb. 1 hete. Mondtam, hogy ha nem zavarom őket, akkor köszönöm a meghívást, örülök ha ott lehetek. Azóta többször is mondta, hogy megyünk. A minap mikor rákérdeztem, egyes szám második személyben kérdeztem véletlen és egyből rám szólt, hogy megyek én is, vagy már nincs kedvem? Mondtam, hogy természetesen van. Még ma délután is oké volt minden. Aztán estefelé beszéltünk msnen, de olyan ritkán írt, mondta, hogy nincs kedve most semmihez és lehet nem megy a buliba, hanem alszik. Aztán írta, hogy elmegy italt venni, kis idő és jön, aztán megbeszéljük az estét, mert lehet nem megy ő sem... Ez volt másfél órája, azóta semmi. :( Az előbb próbáltam hívni, hogy akkor mi lesz, de ki van kapcsolva. :( Valószínűleg elment a szülinapozásra. Szerintetek miért csinálja ezt? Ha nem akarta hogy vele menjek, akkor miért nem mondta meg? Ez olyan rosszul esik. Miért mondja 1 hete hogy megyünk együtt, ha most meg valószínűleg elmegy nélkülem? Eltűnik és elérhetetlen telón. :( Mit gondoltok erről?
2011. jún. 3. 21:07
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
89%
Érdekes egy barátod van. kell ez neked?
2011. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
100%

mark86


nem tudom de a bunkóság teteje.

soha nem tenném meg azzal akit szeretek!

2011. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem írtál Neki sms-t, hogy Te mész a buliba nélküle is? Hány évesek vagytok? Nemed?
2011. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
100%

Adjàl alaposan a fejére, miért jàtszik veled, és miért nem mondta meg õszintén, ha nem akarja, hogy menjél vele.

Vagy pedig tényleg elaludt és nem hallotta, hogy hivtad.Vàrd meg elõbb mi történt.

2011. jún. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 A kérdező kommentje:
Ő 27, én 22. Én vagyok a lány. Ő általa lettem én is meghívva. De ha ennyire nem akarta, hogy menjek, akkor mondhatta volna. Meg egyáltalán nem kellett volna már egy hete ezt mondogatnia. ÁÁáá, ne tudjátok meg, milyen rosszul esik ez. :(
2011. jún. 3. 21:15
 6/74 anonim ***** válasza:
13%
Lapát neki,vslószinű megcsal,amúgy meg nem msn kell kapcsolatot élni.
2011. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
84%
Mióta vagytok együtt?
2011. jún. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 A kérdező kommentje:
Ne haragudj meg, de szerintem a kapcsolatunkról nem tudsz semmit, csak amit ide kiírtam. Délután együtt töltöttünk egy kis időt, aztán mindkettőnknek volt dolga és úgy beszéltük meg, hogy majd msnen megbeszéljük az estét, hogy mikor indulunk, kinél találkozunk stb. Ingyen van, a telefonnal ellentétben.
2011. jún. 3. 21:23
 9/74 A kérdező kommentje:
1 éve.
2011. jún. 3. 21:23
 10/74 anonim ***** válasza:
91%
Ha tudod, hol a buli, öltözz fel és menj oda. Ha ott a palid....
2011. jún. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!