Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet éveken át, úgy "normális...

Lehet éveken át, úgy "normális" házasságba élni, hogy van mellette egy barátnő a férjnek?

Figyelt kérdés
Ez a férfi valaha elválik,vagy ez így marad évekig,vagy örökre?
2011. jún. 4. 14:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gyerek van?
2011. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Az a nő aki csak várakozik várakozik az meg is érdemli hogy várakozzon, ha nincs annyi önbecsülése hogy továbblépjen. Mert ha egy pasi SZERETI a szeretőt, akkor el akar válni, és ha VALÓBAN el akar válni, akkor megteszi. Ennyi. Azért az évekig várakozás és egyszercsak házasság az gondolom millióból egy. Ha a férfi mást akar akkor vált, ha meg nem akkor nem is akarja igazán a nőcskéjét, csak jobb múlatni vele az időt addig, amíg a házassága problémái helyre nem jönnek.


Azaz: nőci arra vár hogy férj elváljon, férj meg arra hogy megoldódjon a házasságában az, ami eddig nem. És addig is tart egy husit a mélyhűtőben arra az esetre ha nem sikerül megmenteni a házasságot. Máskülönben miért is kéne várakoztatnia a nőjét?

2011. jún. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 sumergo ***** válasza:
100%
Azt mondom soha nem éri meg! Az egyedül töltött ünnepek, a bujkálások.....Én csak 1 évig voltam a felesleges 3., és csak egy szimpla élettársi kapcsolatba gázoltam bele, ahol gyermek sem volt, és ez nagy fájdalma volt a "palimnak". Egyszer meg is kérdezte, szülnék-e neki, és igent is mondtam. Aztán szakított velem. Nem bírta, visszakönyörögte magát. Szakított az élettársával, nélküle sem bírta. Majd ment még a csiki-csuki, végül mindhármunkat felőrölte a dolog. Nem érte meg. Mindenki szenvedett tőle. Még egyszer menekülnék az ilyen helyzet elöl. Előbb döntse el mit akar, majd ha döntött, kereshet engem, addig nem.
2011. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

B+!

15 évig szeretőként élni, titokban, megalázottan, mindenki szemében a k.vaként, aki szétszakítja a családot, és epekedni, könyörögni, hogy váljon el, egy közös karácsony, egy békés hétvége nélkül.... mindezt azért, hogy elvegye, és most őt csalja valakivel nagy valószínűség szerint.

Neked ez megéri??


Én is ismerek olyat, aki sokáig tartott szeretőt. Több év után vette feleségül. De miért?? Mert lebukott otthon, a felesége kirakta, hát elvette a szeretőjét, hogy tuti legyen hová költöznie. Még két évig ostromolta a feleségét, hogy engedje vissza.

A feleség meg néha beengedte az ágyába a drágát, mondhatni most ő lett a szerető. Mivel a feleségnek a férj már nem kellett, csak azért csinálta, hogy a szerető is átérezze, milyen ha a drága ura félrejár. Hogy biztosra menjen, képes volt hajnalban felhívni a közös pasi telefonjáról, hogy megkérdezze, mit tippel, kinél alszik. Szó nincs hétvégi továbbképzésről.


De megérte erre évekig várni!!


Természetesen a mai napig lehajtott fejjel mehet az utcára, mert ő az a ..., aki elszerette a családtól az apát. Soha nem moshatja le magáról. Kb. az esküvővel egy időben ment tönkre a kapcsolatuk, csak marják egymást a pasival.

A volt neje persze lefogyott, csinos lett nagyon, és hamar összejött egy pénzes kollégájával. Éli világát. Csak a barátok közül egy-kettő tud arról, mit el nem követett "az új asszonnyal". (Igaza van, mellesleg, mert megérdemelték.)


Csak hogy legyen egy kis összehasonlításod, miért is teper egy szerető. :P

Aki képes erre 15 évet várni, az meg is érdemli.


Rengeteg helyes, rendes, független pasi rohangál a világban, akik meg sírnak, hogy nincs egy nő, aki szóbaállna velük.

2011. jún. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14:45 vagyok: tudod, minden relatív. Így lemaradt arról pl., hogy saját gyereke legyen. Szerintem egy idő után már nem is tud kiszállni egy ilyen kapcsolatból, hiszen évről-évre reménykedik a "boldog végben". Elutasít esetleg olyat, akivel lehet, hogy sokkal jobb élete lett volna. De mindenki a maga életét éli, ami neki normális, nekem elképzelhetetlen.
2011. jún. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

akár el is válhat, de nem ez a jellemző. 15 évig nem várnék senkire. a szerelem vak, nem könnyű lemondani a másikról még akkor sem, ha az házas.

én azt vallom lehet normálsi házasságban élni. a nő nem tudja, a pasi jól elvan és kifelé minden szép. csakhát a 3.szenved istentelenül.

inkább az a tapasztalatom, hogy nem válnak el. ha igazán szeretne nem is gondolkodna, ha csak az érzés kel, hogy szeretőm van, akkor vagy nem válik el vagy megteszi(mondjuk mert kénytelen, ha az az asszony rájön), elveszi a szeretőjét és keres mást, akivel csalhatja.

2011. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!