Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Legjobb barátnő iránt normális...

Legjobb barátnő iránt normális így érezni?

Figyelt kérdés
Ő a legfontosabb az életemben, mindent megtennék érte. Nem vagyok szerelmes belé, nem vonzódom hozzá szexuálisan, meg semmi ilyesmi, csak egyszerűen annyira fontos nekem, hogy akár meg is halnék érte. Normális ez?
2011. máj. 24. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ritka,de vannak igazi barátságok.Normális szerintem.Nagyon jó lenne,ha minden barátság ilyen lenne.. meg veszekedésmentes is,persze!:)

De el kell tudnod engedni kicsit,hiszen szabad ő is.. meg mindenki.Nem lehet fogságban tartani senkit. Sajnos én is itt hibázok most..:/ nem bírom ki,hogy ne tartsam úgymond fogságban.. birtoklási vágyam van,és nem tudom leküzdeni..:(

2011. máj. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ez az igazi barátság. Én is így voltam több évig.. sajnos csak voltam :(

De ahogy előttem írták, ne vidd túlzásba, adj neki szabadságot! :)

2011. máj. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Ilyesmit én is éreztem már egyik barátnőm iránt.

Ezért lenne kérdésem, hogy van-e barátod? Csak mert elképzelhető, hogy rá vetíted ki azt, amit egy kapcsolatban nem kapsz meg.

2011. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha nem vársz cserébe SEMMIT a barátnődtől, akkor ezt nevezik igazi szeretetnek!

2011. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és a kérdés második részére: ez nem átlagos, nem jellemző túl sokunkra. Normális-e? Nem szeretem ezt a szót... Ha olyan akarsz lenni mint a többi ember (átlagos) akkor nem normális... Ha lelkileg, fejlődni akarsz akkor ez egy jó jel, hogy tudod, képes vagy szeretni! (Szeretni, nem pedig szerelmesnek lenni.. ezutóbbi félelmet, féltékenységet, sérülékenységet hordoz magában, ami nem igazán pozitív...)
2011. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fiú vagy v lány? x) mert azért számít az is :D
2011. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!