Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első barátnő, normális ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első barátnő, normális ez?

Figyelt kérdés
Az első barátnőmmel nagyon szeretjük egymást. Sőt. Gyakorlatilag képtelenek vagyunk elbúcsúzni egymástól, annyira egymás közelében akarunk lenni. Nem feküdtünk le, meg semmi, de a fizikai vonzódás iszonyatosan erős köztünk, mikor együtt vagyunk, folyamatosan csókolózunk. Normális ez, vagy már beteges? Gimnazisták vagyunk még mindketten.
2011. okt. 22. 22:51
 1/8 DiMalto ***** válasza:
83%
hát ez valóban óriási probléma......
2011. okt. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen normális. Akkor lenne gond, ha nem így lenne!
2011. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez tök jó. :) Nekem múltkor azt mondta egy pasi, hogy ő nem bírná ki, hogy mindennap beszéljen a barátnőjével. Na, az beteges...
2011. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Te nyilván nagyon boldog vagy ebben a helyzetben, úgyhogy nem értem miért tetted fel a kérdést. (de nem szeretnék beleszólni, én is szoktam másoknak feleslegesnek tűnő kérdéseket feltenni :))

SZóval: Semmi baj nincs ezzel, legyetek boldogok még sokáig!!!! Azért mondjuk az állandó csókolózás iszonyú undorító tud lenni másoknak...Saját példámból mondom: abba a gimibe, ahova járok jár egy szerelmespár, akik minden szünetben nyalják-falják egymást...ez már mindenkinek sok. Ha Ti is ilyenek vagytok, mint ez a pár, akkor viszont kicsit vegyetek vissza! Puszi

2011. okt. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
normális, akkor nem lesz normális ha 4 év után csakúgy otthagy
2011. okt. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Normális, irigy vagyok rád b+. :D
2011. okt. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez most komolyan a legnagyobb problémád kérdezö?:D
2011. okt. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy tipikus GYAKORIkérdés. thumbsup.
2011. okt. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!