Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Csak az orvos...

Mit tehetnék? Csak az orvos segíthetne?

Figyelt kérdés

A párommal még az elején minden rendbe volt, majd kb fél éve-egy éve a stressz miatt csökkent a szexuális együttlétünk,a heti kettő lecsökkent mára havi- kéthavi egyre. Nagy a valószínűsége,hogy tesztoszteron szintje nagyon alacsony.Orvoshoz elmenni nem akar, szerinte meg kellene értenem, hogy neki is rossz ez az állapot, el is hiszem, persze,ha belátná,hogy nem csak neki rossz, hanem nekem is,hiszen vele szembe, én néha egy érintésétől beindulok, s szó szerint szerintem élvezi, hogy felizgat akaratlanul, utána meg hoppon maradva szomorkodok. Pettingelni nem akar sem masztizni sem, mert nem tudja elengedni magát. Mára már ott vagyok,hogy zavar a jelenléte, nem kívánom az ölelését, nem akarok egy légkörbe sem lenni vele, s mivel megtudtam, hogy neki nem kellemes szex közbe, ez miatt még el sem tudom engedni magam az alatt a ritka alkalmakkor, mindig az jár a fejembe.

SZerintem, kezdek eltávolodni tőle, s nem tudom, mit tehetnék, ő szerinte meg nem vagyok eléggé megértő. Mit tegyek? Régen mindent bevetettem, új fehérneműk, kihívó beszélgetések, de semmi sem segített. Nem tudok harmadik személyről,munka után egyből haza jön,ha nem, akkor szól vagy hatszor is,hogy ne aggódjak.Én már tiszta depis vagyok, hiszen elhagyni nem akarom, de lassan barátként sem akarok vele együtt élni, hiszen még fiatal vagyok( 28 éves) a párom 29, nem idős,ha ez nem változik, lehet,hogy más valaki mellett mind a ketten boldogok lehetnénk. Felvetni ezt a témát sokszor próbáltam, de mindig zavart volt, s mindig veszekedésbe torkollott a beszélgetés. Nem csúnyúltam,amióta együtt vagyunk,nem híztam, hanem fogytam egy kicsit, de ez az állapot nem sokáig lehet, mert a munkahelyet otthagyni nem lehet, másik munka nincs, kikapcsolódni nem tud, feszült minden nap. Én meg bedilizek


2011. jún. 4. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon fontos lenne, hogy elmenjen orvoshoz.Igy akarja leélni az életét, érzelmek nélkül? Mind2-en nagyon fiatalok vagytok még. A màsik pedig, hogy te benned is gàtlàsok alakulnak ki, amelyek nem fognak jó ùtra vezetni nàlad sem. De miért ennyire kemény fejû, hogy nem akar magàn segiteni és téged boldoggà tenni és ugyanakkor magàt is.
2011. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van egy kifejezetten hatásos libidó emelő terméke a forever livingnek - egy gyógynövény készítményről van szó, sokaknál bevált már. A párodnak max. annyit kell tudnia, hogy vitamin, nem is kell mondanod semmi mást róla. Ha érdekel, írj privit, szívesen segítek! (De már csak holnap, vagy ma késő este, mert megyünk el.)
2011. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
..
2011. jún. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
éljen a multi maca!
2011. jún. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a munka miatt nem mer most elmenni, talán majd egy kicsit később megy, de már most érzem,hogy már nem merek úgy átöltözni, hogy ő is lássa, ha ő átöltözik, rá sem merek pillantani...De ő sem akarja nagyon, hogy meztelenül lássam.Valahogy langyos vízhez hasonlítanám az egészet.
2011. jún. 4. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!