Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlzás, ha minden másnap...

Túlzás, ha minden másnap találkozom a párommal?

Figyelt kérdés
Félek, hogy rámun, mert sokat vagyunk együtt. Van alapja a félelmemnek? 3 hónapja vagyunk együtt.
2011. jún. 4. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok? Mi is olyan 3-4 hónaposak voltunk a párommal, mikor odajött dolgozni, ahol én melózok, aztán minden áldott nap találkoztunk, mivel ugyanolyan munkarendbe kerültünk.
2011. jún. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
20-as éveink elején járunk. Amikor nem talizunk, akkor mondjuk nem kommunikálunk, hisz másnap úgyis beszélünk. Nem untátok így meg egymást?
2011. jún. 4. 19:45
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem derül ki, hogy melyik nemhez tartozol, te kérsz randit, vagy tőled kérnek. Mindenesetre figyelj oda a párodra, nézd a reakcióit, amikor a következő randit megbeszélitek, ha nem vagy biztos benne, hogy örül-e a gyakori randiknak, hagyd, hogy ő mondja meg, mikor akar legközelebb látni.

Általános recept erre nincs, minden ember igényei mások, minden kapcsolat más, van aki sok hónap után is besokall még heti 2 randitól is, mások néhány hét után már boldogan költöznek össze.

2011. jún. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha így egymásra untok,akkor mi lesz később.Ha eljuttok odáig,hogy összeköltözzetek,akkor a nap kb. 12 óráját együtt töltitek.Tehát nincs alapja a félelmednek:)
2011. jún. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány, ő a fiú. Olyan 7-3 arányban ő kér randit. Én is szoktam, de nem ez a jellemző.
2011. jún. 4. 19:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne aggódj, nem fog megunni. Ha zavarná a gyakori randi, nem érne rá kétnaponta.
2011. jún. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Eleinte voltak vitáink, néha elég súlyos is, de az nem amiatt volt, hogy sokat voltunk együtt. Minden gond a munkahelyen adódott; neki szokatlan volt, hogy hirtelen több ezer ember közt dolgozik, a stresszt rajtam vezette le, sokszor én is őrajta - ebből voltak a gondok. Mert mikor pihinapokon otthon voltunk valamelyikünknél, soha nem vesztünk össze, az idilli volt.

Volt egy olyan hullámvölgy, mikor vágyott a magányra, a sok munkahelyi vitát ő azzal magyarázta, hogy sokat vagyunk együtt, pedig egyébként munkaterületen belül tök máshol voltunk, gondolom, ha egymás mellett is dolgozunk, az felőrölt volna.

De szerintem ha rád un kétnaponkénti talik után a barátod, akkor annyit is ér a kapcsolat... Rendben, hogy 3 hónap nem nagy idő, de mondjuk olyan kapcsolattal nem kell foglalkozni, ahol ennyi idő után is egymásra untok. Ne csökkentsd a találkozót, esetleg annyit tégy meg, hogy többségében megvárod, hogy ő keressen, abból tudhatod, hogy ő is akarja, nem erőlteted rá.

22L

2011. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi annó mikor 3 hónaposak voltunk minden nap együtt voltunk,váltott műszakban dolgoztunk és eléggé hiányzott nekem és én is neki.Hol náluk voltunk hol nálam.Ja és nem, kicsit sem untuk meg egymást, azóta is ha tehetjük mindenhova együtt megyünk.

23L

2011. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mi együtt lakunk az első hónaptól, két és fél éve...

és majdnem minden nap együtt is dolgozunk már vagy egy éve... kell néha néha különtöltött idő, amúgy nem nagyon volt ebből konfliktus, meg egymásra unás se.


28N

2011. jún. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fura a kérdés számomra. Mi 1,5 éve vagyunk együtt, és igyekszünk minden nap találkozni. Még így is kevésnek érezzük az együtt töltött időt (mert van hogy csak egy órára tud felugrani pl.) Nem tudom elképzelni, hogy megunom, épp arról van szó, hogy minél többet szeretnénk együtt lenni.
2011. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!