Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szabad és mit nem, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szabad és mit nem, ha a volt párommal találkozom?

Figyelt kérdés
2 hónapja (5 hónap járás után) szakított a párom (mondván: nem élte ki magát, kalandokat akar), de én a mai napig szeretem őt. Ha minden igaz, ma találkozunk. Hogyan viselkedjek vele? Megfoghatom a kezét? Csókot szabad adni? Mit szabad/illik és mit nem? Azt gyanítom, hogy szexet akar majd...Nálam alszik (messziről jön, távkapcsolat volt). Ő állítólag el tudja képzelni, hogy 1x még együtt lehetünk...
2009. febr. 20. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak szexet akar, szerintem ne menj bele. Én megalázónak tartanám a helyzetet. Ha békülni akar, akkor dönts érzésed szerint, viszont ígyse feküdj le vele, hisz mi arra a biztosíték, hogy miután hazamegy, nem gondolja meg magát hirtelen...

Nincs olyan hogy mit illik, mit nem. Elvileg már nincs közötök egymáshoz, így ne csókkal köszöntsd, várd meg a reakcióját, és minden jönni fog magától :)

2009. febr. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak akkor közeledj felé, ha tényleg biztos vagy benne, hogy megint össze akar jönni veled. Ha csak a szex miatt jönne hozzád, akkor véleményem szerint felejtős a dolog. Én a helyedben nagyon is meg lennék sértődve az ok miatt, amiért szakított veled. Szóval ha tényleg össze akarsz vele jönni megint, akkor ne engedd, hogy mindjárt az ágyba döntsön, inkább hagyd, hogy megküzdjön érted. Ennyi a minimum, amit megtehet érted, ilyen sablonos szakítási szöveg után.


Én azt mondom viselkedj vele a lehető legtermészetesebben, mosolyogj, nevess sokat, mutasd meg neki, hogy igen is boldog vagy és nem epekedsz utána. Szerintem a legjobb, ha felkelted az érdeklődését, de nem ne engedd túl közel magadhoz. Hidd el, ha mély benyomást teszel rá, akkor tuti, hogy vissza jön még hozzád és akár még jobb is lehet a kapcsolatotok, mint előtte volt.

2009. febr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
b_szd pofán nehogy már szórakozzon veled...hogyha most nem fekszel le vele és még azután is keres akkor még lehet valami...amúgy meg nem érdemel meg ne kövess el miatta újabb hibát mer halefeküdnél vele az hiba lenne mert hosszútávon még jobban fájna...
2009. febr. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nemhiszem,hogy megérdemelnéd,hogy játszon az érzéseiddel.

Hiszleirtad,hogy szereted.

Lefekszel vele, akkor tovább rontod a helyzeted.!

Ő ugyis csak sexet akar.

Kihasználna téged.

Én a helyedben nem is taliznék vele..

Hisz már szakítottatok. (?!)

2009. febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!