Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor engedtétek el a gyereket...

Mikor engedtétek el a gyereketeket először bulizni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 21:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
13 évesen sulidiszkóba, 16 évesen házibuliba, 17 éves most, szórakozóhelyre nem, csak koncertekre mehet vagy házibuliba.
2011. jún. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%

Az én szüleim igaz mindig engedékenyek voltak, elvégre fiatalon ők is jártak bulizni...nővérem 15 volt mikor először volt buliban, én 16 évesen.

Bár tény hogy a mai fiataloknál sose lehet tudni milyen "bulira" gondolnak. De én sose vittem semmit túlzásba.

18l

2011. jún. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
17 éves múlt a fiam, tavaly mehetett el először bulizni.Nem volt gond, így nyáron is elengedtük 4 napra a haverokkal.Mindig egy kicsit többet engedünk, eddig még nem élt vissza vele.(kopp-kopp-kopp)
2011. jún. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Először majdnem 15 éves voltam, amikor elmehettem kocsmába az unokatesómmal. De az annyira rossz élmény volt, hála az unokatesómnak, hogy utána nem akartam egy darabig kocsmázni, szóval jól csinálták anyumék... :D Mentségükre legyen mondva, vidéken lakok, nálunk nincs más, csak kocsma. A discot meg nem szeretem.

Koncertre pár hónappal később, már 15 évesen mentem.

Házibuli 16 éves koromban volt.

Viszont hozzá kell tennem, hogy tudták, hogy megbízhatnak bennem - mindig időben hazamentem, mindig tudták, hogy hol vagyok, az első koncertnél, ahová elengedtek átjöttek értünk a barátnőm szülei, az első kocsmázáskor meg anyumék jöttek át értem, mert olyan "jó" a közlekedés.

2011. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%

mark86


bocsi hogy "nem tudok" konkrétan válaszolni,de nemsokára kislányom lesz és már most gyomoridegem van az ilyen témától :DD

szét fogom stresszelni magam! :)

2011. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
Azt hiszem 15 múltam, mikor először mehettem rendes diszkóba, az akkor nem tetszett. Rá majdnem egy évre voltam legközelebb, még épp nem voltam 16, azóta rendszeresen járok, kocsmázni is:) 19/L
2011. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
31%
13-évesen először a városba járt,nem is akart buliba menni.14-évesen ment először szórakozóhelyre,most 17 és eddig semmi baj nem történt.
2011. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

Én először 12 évesen voltam koncerten, akkor még apuval és nővéremmel. Aztán 15 évesen lettem elengedve nővéremmel és barátommal egy 3 napos fesztiválra. Azóta járok rendszeresen koncertekre, kocsmába, fesztiválokra.

19/l

2011. jún. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%

14 évesen mentem először buliba a nálam 5 évvel idősebb bátyámmal,mert el akart vinni. Anyuék, ismerve tesómat, el is engedtek vele azzal a kikötéssel, hogy 9-re haza visz. Nem volt gond, megbízhattak bennünk.

Discoba 16 évesen mehettem el a barátnőimmel szombaton, ami tinidisco volt, és 10-ig tartott. Kb 10percre laktunk onnan, kb a lányokkal egyfele. Simán elmehettünk, ha kellett,tesóm elénk jött. Jó dolgunk volt. :)

(Ja, és vidéken nőttem fel.)

2011. jún. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
17%
Elég undorító h 19 éves lány léttetekre kocsmákba jártok.
2011. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!