Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Viharos szerelem utáni családa...

Viharos szerelem utáni családalapítás vagy nyugodt kapcsolatban való megállapodás? Kivel mi történt?

Figyelt kérdés

Nagyon szenvedélyes és lobbanékony típus vagyok, sok drámában volt részem régebben, mindig a legizgalmasabb fiú kellett, aki menő, sokan akarnak vele kezdeni, amiből olyan kapcsolatom lehetne, ami nem "átlagos". Egyfolytában "szerelmes" voltam a nálam idősebbekbe, a rosszfiúkba, volt, hogy a tanáromnál is bepróbálkoztam, mert izgalmasnak tartottam a dolgot. Nem jó emberekkel kezdtem, aki túl normális volt, azt figyelembe sem vettem. Volt olyan barátom, akiről később kiderült, hogy meleg (ezért szakított velem), randiztam nálam 20 évvel idősebbel, és komoly kapcsolatban 3 évig éltem egy drogossal. Ez a korszak 22 éves koromban zárult le, majdnem 1 évig nem volt senkim, úgy éreztem, teljesen szétestem, és nekem már csak ezek a viharos kapcsolatok maradnak egész életemben, sosem élhetek nyugodtan. Aztán utolsó egyetemi évemben megismertem egy fiút, aki visszafogott volt, kedves, helyes, és teljesen átlagos a szó nemesebbik értelmében. Sokszor kávéztunk együtt, nagyon jól éreztem magamat a társaságában, nem volt semmi furcsaság, nem volt zűrös, nem kellett attól tartanom, hogy bevallja, drogozik, vagy az apja börtönben ül, nevettünk és közben egyre jobban kötődtem hozzá. Összejöttünk, először éreztem férfi iránt ilyet: tisztelet, és csodálat. 2 évnyi együtt járás után összeházasodtunk (tavaly nyáron) és most várjuk pici lányunkat. Nagyon boldog vagyok, szeretem a férjemet, mert Ő egy tisztességes, imádnivaló ember és teljesen más lettem mellette, jó irányba változtam (pl. gyereket sem akartam sosem). Kíváncsi lennék hasonló történetekre, hiszen gondolom, sokan voltak a helyzetemben, és kedvelték a zűrös pasikat, drámát, de érdekel, hogy vajon alapítottak-e velük családot, vagy inkább a nyugodt életet választották:)

26N


2011. jún. 5. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:

A csendesen izzó szerelem mindíg tartósabb, mint a fellobbanó láng!

Én is rosszlány voltam, szó szerint. Az a tipikus IHB partypicha.

Aztán megismertem a férjemet. Ő csendes volt, kedves.

Fél évig csak kézenfogva sétáltunk, utánna csattant el az első csók.

Ennek 10 éve. Nyolc hónapos a kislányunk, és én is boldog vagyok!

2011. jún. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem alatt gyakorlaton voltam egy külföldi tulajdonú multinál, ahová diplomázás után fel is vettek főállásba. Munkakörömből adódóan sokat kellett külföldre utaznom, az ilyen alkalmakkor gyakran kellett céges vacsorán, fogadáson részt vennem, így ismerkedtem meg egy jól szituált, jóképű helyi pasival. Életemben először belementem egy egyéjszakás kalandba, gondolván úgysem futok vele össze többet és úgysem lesz belőle több. Hát lett. Számot cseréltünk, és amikor mennem kellett ki, akkor mindig "összefutottunk", de ez hónapokig nem volt több, mint kötetlen szexkapcsolat. Már nem is hotelbe mentem, hanem hozzá. Aztán egyik reggel azt mondta, miért nem maradok ott. Ottmaradtam. Majdnem másfél év szexkapcsolat után szépen, szinte észrevétlenül mentünk át valami másba.


Azóta eltelt majdnem 10 év, gyerekeink vannak, szép életünk, ez az, amit senki sem gondolt volna. :)

2011. jún. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
második: És ezt a megismerkedést hogy mesélitek a gyerekeknek? :D
2011. jún. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindig a zűrös pasikhoz vonzódtam, de általában nem lett jó vége.

Egy ilyen férfivel kapcsolatos nagy csalódás után belementem egy egy éjszakás kalandba egy olyan ismerősömmel, aki szintén nem egy nyugis ember volt és akitől mindenki féltett. Olyan típusú pasi volt, aki több barátnőt tartott egyszerre és élvezettel csalta meg a partnereit, csak a kaland kedvéért, nem is sokra tartotta a nőket. Senkit nem vett komolyan, a legtöbb emberrel lekezelően bánt.

Nem volt szokásom az egy éjszakás kapcsolat, de értéktelennek, magányosnak éreztem magam és gondoltam, amúgy is elfelejtjük az egészet.

Nem így történt, a dolog megismétlődött még egy párszor, aztán azt vettük észre, hogy jó, ha együtt vagyunk, így folytattuk.

Ő lett életem nagy szerelme és ma már házasok vagyunk. :)

2011. jún. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok: a gyerekek még kicsik, egyik sem iskolás még, így ez a téma egyelőre kimaradt az életünkből, egyébként meg valószínűleg letudjuk majd azzal, hogy munkakapcsolatból szerelem lett. Azt meg nem feltétlen akarják megtudni, hogy mi volt a kettő között.. :)
2011. jún. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam.

18 évesen a nyakamba szakadt egy nagyon jó állás és avval együtt a jólét, amit nem tudtam a helyén kezelni.

Állandó bulizás, pia, drog és minden este más nő.

Még az a csoda, hogy a munkában úgy-ahogy helyt tudtam állni.

Aztán 21 évesen kaptam egy olyan pofont az élettől, ami eléggé helyre tett.

Rá egy évre megismertem az a nőt, aki ma már a feleségem, a négy kislányom és az egy szem kisfiam édesanyja.


29(még öt napig)/F

2011. jún. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi az off-ért,de nagyon jók a történeteitek,sok boldogságot mindenkinek:)
2011. jún. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A még 5 napig 29 éves ffinek gratulálok az öt

csemetéhez!Sok boldogságot velük:)))

2011. jún. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!