Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mi a jo megoldás?

Ilyen esetben mi a jo megoldás?

Figyelt kérdés
A férjemnek van egy keresztfia akit nagyon szeretünk,sajnos a nevelöapja rendör aki mindig üti de nem gyengén,a sorgornömet nem nagyon érdekli,van egy közös gyerekük és ö a szent és sérthetetlen,nagyon sajnálom a kisfiut mert már teljes lelki sérült....
2011. jún. 5. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Feljelenteni az apukát,vagy hagyni,hogy minden magától alakuljon..:(
2011. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én is a feljelentés mellett döntenék...

Ráadásul rendőr...valószínűleg phichiáterhez is vinni kell majd. :-(

2011. jún. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen,de ha feljelenteném nyilván tudnák hogy mi voltunk és abbol csak balhé lenne,és a gyerek még többet kapna.tudomásom szerint ha feljelenteném akkor elvennék a szülöktöl és az anyját "azért"szereti.
2011. jún. 5. 20:31
 4/8 anonim ***** válasza:
az anyja ezt miért hagyja? szerintem vele kellene bezsélni, hogy hagyja ott a férjét. ez már nem egy normális családi élet.
2011. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Régen láttam egy filmet,ahol a semmiért is ,stresz levezetés gyanánt az anya szíjjal verte a fiát . Aztán az anyának lett pasija,aki uygan azzal a szíjjal ok nélkül elverte a nőt . Azután a gyerek sose kapott verést,föleg nem azzal a módszerrel . Én ráküldenék 4-5 nagyobbacska legényt , h megtudja milyen a fájdalom,féelelmben élni , h mikor kapja a következö ütést .
2011. jún. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolso válaszolonak,kérdem én ki az akit ráküldhetnék egy rendörre???ki fogja nekem +verni?és hogy az anyja miért hagyja???hát szerintem igazán nem szereti a gyerekét,én csak azt látom hogy a kisfiu hánykodik mindig az öreganyjánál van,vagy az utcán.....nálunk is van egy nevelt gyerek de a férjem csak egyszer emelne rá kezet!!!!!!!!!
2011. jún. 6. 10:24
 7/8 anonim ***** válasza:
ha az anyja sem szereti, akkor viszont tényleg a feljelentés lenne a legjobb. mert akkor biztosan jobb helye lenne. persze, kicsi még, az anyja nem veri, akkor biztosan szereti őt, de ez nem jó élet neki. ha viszont félsz a felelősségtől, hogy megtudják hogy te jelentetted fel, akkor reménykedjünk, hogy majd más megteszi
2011. jún. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sün
2011. jún. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!