Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezeket? Hogyan...

Miért csinálja ezeket? Hogyan lehetne leszoktatni? Nagyon idegesítő.

Figyelt kérdés

a barátom mindenre visszakérdez... nagyon zavaró. Legyen az egy egyszerű kérdés, visszakérdez vagy rákérdez még 1x mintha nem hallaná, aztán kiderül hogy mégis hallotta, csak nem válaszolt elsőre.

Pl. kérdezem hogy "Ki mellett ülsz magyar órán?"erre Ő: "magyaron?"

akkor: "mi a helyzet otthon?" erre ő:"ja otthon?"

meg kérdezem hogy "éhes vagy?" erre ő:"ja hogy én éhes vagyok-e

meg ilyenek, annyira idegesít, mondtam már szoltam neki, aztmondja leszokóban van, de nem megy neki. idegesítő mikor naponta kb 20x visszakérdez, az én kérdésemmel.

a másik ami zavar:


hogy akármit mond vagy mesél igy kezd hogy "Hát...izé, hogyhivják..." vagy hogy "igazándibóó nemtom..."

meg ilyenek, ilyen hülye töltelékszavakat használ minden mondatában.



Meg amikor kérdeznek valamit tölünk akkor inkább várom hogy ő válaszoljon nehogy én beszéljek helyette, én kb azonnal válaszolnék ő vár 4-5másodpercet...:S


2011. jún. 6. 14:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem egyszerűen lassabban forog az agya, és ezzel időt húz (tudat alatt). Amig visszakérdez, addig is gondolkodik a válaszon :) Nekem a 2,5 éves lányom ilyen, sokat vár a válasszal, pedig nagy dumás, és amugy folyékonyan beszél. Sokan kérdeznek tőle valamit, és várnak egy picit, és "rávágják" a választ a gyerek helyett, mert már nincs türelmük kivárni a válaszát :)) Pedig tudja, szoktam is mondani mindenkinek, ha kérdeznek tőle, hogy "várj, ne segíts neki". :)


Lehet, h a Te párod is ilyen, amúgy a legjobb barátnőm is ilyen, mint a párod, és a barátnőm ennek ellenére is egy sikeres, ügyes emberke :)

2011. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 eNerdzsy ***** válasza:
100%

Ez egy tömeggyilkos palánta! :)

Változtasd meg feltétlenül! Ha mégsem sikerül akkor kerüld el jó messzire. Képzeld el, hogy még hónapokon keresztül ilyesmivel kínozhat...


U.I. Nőj fel.

2011. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
néha nekem sincs türelmem kivárni hogy reagáljon:D de már dolgozom rajta hogy AKKORIS RÁHAGYOM A VÁLASZT és már csak azért se szólok helyette:) elég jól megy:D bár nehéz megállni:D amugy őis szeret sokat beszélni
2011. jún. 6. 14:36
 4/15 anonim ***** válasza:
hány éves a párod?
2011. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szereted te a barátodat?


Szerintem ez aranyos, miért idegesít téged?

Abban az emberben idegesítenek ezek a kis hibák, akit eleve nem szeretünk, vagy eleve irritál minket.


Ha ennyire idegesít ez a kis szokása most, akkor mi lesz később?

2011. jún. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

szeretem csak sokszor azthiszem direkt csinálja...és én szeretek választékosabban beszélni, ő meg telenyomja a szövegét a töltelékszavakkal. nem tehetek róla idegesít.

amikor egy hosszú mondatban 2x hallom hogy "őőő...izé... igazándibóó..." meg elhúzza a választ ami egy szó lenne elmagyarázza a semmit 10percig.


20éves

2011. jún. 6. 14:38
 7/15 A kérdező kommentje:

meg ha tőlem kérdez valamit egyenesen válaszolok, ha kell tömören ha kell hosszabban kifejtem.


de ő meg vár meg gondolkodik fél percet mig meszólal, és visszakérdez millioszor minden egyes kérdésemre.

Meg a rossz szokása hogy kérdezek valamit tudom hogy hallja de visszakérdez hogy "Mi? nemértettem," csendbe vagyok 10másodpercig és utána tádám érdekes egyből válaszol.


Mondom "naugye mégiscsak érted amit kérdezek"

2011. jún. 6. 14:41
 8/15 anonim ***** válasza:
kinőhette volna már ezt 20 évesen, bár nem akarom bántani da amai fiatalok 10-28éves korig alig tudnak egy értelmes mondaot elmondani nem azok akik egyetemre meg ilyen helyre járnak, nem értem mért
2011. jún. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy zavar, engem is zavarna, hogy nem beszél választékosan.

Olvasson kicsit többet, tanuljon nyelvet, hátha sikerül egy kicsit felfrissíteni az agytekervényeit.

Nem akarlak biztatni, ha nem változtat rajta, szerintem ez egyre rosszabb lesz kettőtök között. Már szerintem rááll a füled és azt is ilynnek hallod, amit más kívülálló észre sem venne.

Nekem is volt ilyen barátom, baromira idegesített.

2011. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nagyon párkapcsolati problémád se legyen :D
2011. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!