Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezeket? Hogyan...

Miért csinálja ezeket? Hogyan lehetne leszoktatni? Nagyon idegesítő.

Figyelt kérdés

a barátom mindenre visszakérdez... nagyon zavaró. Legyen az egy egyszerű kérdés, visszakérdez vagy rákérdez még 1x mintha nem hallaná, aztán kiderül hogy mégis hallotta, csak nem válaszolt elsőre.

Pl. kérdezem hogy "Ki mellett ülsz magyar órán?"erre Ő: "magyaron?"

akkor: "mi a helyzet otthon?" erre ő:"ja otthon?"

meg kérdezem hogy "éhes vagy?" erre ő:"ja hogy én éhes vagyok-e

meg ilyenek, annyira idegesít, mondtam már szoltam neki, aztmondja leszokóban van, de nem megy neki. idegesítő mikor naponta kb 20x visszakérdez, az én kérdésemmel.

a másik ami zavar:


hogy akármit mond vagy mesél igy kezd hogy "Hát...izé, hogyhivják..." vagy hogy "igazándibóó nemtom..."

meg ilyenek, ilyen hülye töltelékszavakat használ minden mondatában.



Meg amikor kérdeznek valamit tölünk akkor inkább várom hogy ő válaszoljon nehogy én beszéljek helyette, én kb azonnal válaszolnék ő vár 4-5másodpercet...:S


2011. jún. 6. 14:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem figyel rád. Nem fontosak neki a kérdéseid.
2011. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem teljesen ugyanez, de apámnak volt egy nagyon idegesítő szokása. Hatásszüneteket tartott a mondat közepén. Mondjuk nála lehetett szakmai ártalom, mert sokszor kellett beszédet tartania többezer ember előtt és gondolom ilyenkor azok is felnéztek, akik már félig elaludtak rajta :)


De emlékszem, mennyire felidegesített már gyerekként is, hogy elkezd valamit mondani, majd a mondat közepén elmerengett a semmibe fél percig és utána folytatta.

"Ha holnap majd írod a történelem dolgozatodat, nagyon figyelj arra, hogy....


......

.............

......


MIRE???!!!!!


.... hogy a németek akkor indították a támadást, amikor blablabla.."


Kb így nézett ki és baromira idegesítő volt. Végül meguntam és ha szünetet tartott, elkezdtem én beszélni - teljesen másról. Mire ő felháborodottan mondta, hogy ne vágjak közbe. Mondtam, hogy nézd, levitted a hangsúlyt, másodpercek óta nem szólaltál meg, befejezettnek tekintettem a mondatodat. Azóta figyel :))


Slusszpoén: a férjem ugyanezt csinálja!!! Falra mászok néha:

"Holnap majd el kell mennünk a...."

HOVA???!!!!

"...öö..ja..igen, az orvoshoz, kértem időpontot."


Viszont ő egyszerűen elkalandozik a saját mondata közben és túlterheli a rendszert (processzor és beszédközpont egyszerre nem működik...).

Egyszer én is megcsináltam ezt, ugyanúgy idegrohamot kapott, ahogy én szoktam, hogy mondjam máááááááár!!! :DD

2011. jún. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

Ilyesmi vagyok én is, csak én elfejtem.

Pl: ÉN: -Mit csináltál ma?

párom:-Dolgoztam meg lablabla

5 PERC múlva én: -Mit is csináltál ma?


Párom ilyenkor nagyon mérges.:)-persze érthető is.

Ne haragudj rá ez miatt, majd kinövi. :)

2011. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
beszéljétek meg ha mégegyszer kimondja vagy megismétli jól álcsúcson vágod oszt majd meggondolja mit is mondjon!
2011. jún. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Lehet valami betegség féle az ilyen... Könnyen megeshet. De lehet csak épp olyan a kedve... Beszélj vele, ne nyomaszd el az érzéseidet.
2012. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!