Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik az hogy ennyire nem...

Létezik az hogy ennyire nem nekem való a barátság?

Figyelt kérdés

15/lány vagyok, az a baj, hogy nincs sok bnőm mert mindegyiket elmarom magam mellől. Útálok egy csomót és örülök ha szív. Nem tudom miért van ez, de a baj meg az, hogy közbe én panaszkodok h nincsenek barátaim.

Mond szerinted normális vagyok: :(


2011. jún. 6. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kamasz vagy. Az meg, hogy milyen leszel a későbbiekben az csak rajtad múlik. Ha neked így nem jó, akkor változtass a viselkedéseden. Nincs azzal semmi gond, ha valaki nem barátkozós típus, van, aki jobban szeret magában lenni.

Viszont az "örülök, ha szív" gondolkodásmódon jobb, ha változtatsz, mert hosszútávon nem leszel boldog tőle.

2011. jún. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem találtál még olyan odaadó barátot,aki megváltoztatná ezeket a negatív érzelmeket.Nem hinném,hogy így viselkednél,ha olyan barátnőd lenne,aki igaz,odaadó barát.
2011. jún. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, igazság szerint én is ilyen voltam 15 évesen, de azt kell mondjam, azóta sem változott a helyzet, pedig már 30 vagyok. Mondjuk én nem örülök, "ha szívnak" mint ahogy Te írtad, de nekem egyszerűen nincs szükségem komoly barátságokra. Nem tudom miért alakult így, néha hiányzik egy barátnő, de már így alakult az életem, vannak "haverok", van párom, jó viszonyban vagyok a kollégákkal, de igazi barát nincs, és nem is kell. Anyám szerint azért lehet, mert sokat költöztünk gyerekkoromban, és nem tanultam meg, hogy kell kapcsolatokat kiépíteni... nos, végülis mindegy, de én jól vagyok így, Te pedig még simán változhatsz :)
2011. jún. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!