Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén kérdeznék olyantól,...

Őszintén kérdeznék olyantól, aki gyerekkel akart megfogni egy férfit, de ennek ellenére sem sikerült?

Figyelt kérdés

A kérdés az lenne, hogy megérte. Nagyon sok, tényleg, rengeteg olyan nő van aki pár hónap után terhes lesz (pedig állítása szerint védekezik, csak aztán kiderült, hogy nem) csak mert megfogná a pasit. Ezek a nők nem vágynak arra, hogy stabil, megalapozott kapcsolatba, összeszokott pároshoz, talán házasságba érkezzen a gyerekük? Az sem érdekli őket, hogy mivel esetleg a párjuk ezt a gyereket nem tervezte, talán sosem szokja meg a helyzetet, mert csak ráerőltették? Vagy egyedülálló anyaként jobb?

Miért nem tudnak a párok legalább két évig együtt lenni, mielőtt mondjuk ketten leülnek és ketten eldöntik, hogy igen, mi most szeretnénk gyereket és egymástól? Nem gondolják, hogy így 3 embert életét szúrják el?


2011. jún. 6. 17:34
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
58%

Megérdemlik azok a nők is,egyedülálló anyák lettek és a gyerektartás sem sok.


Azért nem mindeen egyedül álló anya ilyen dög hogy a gyerekkel akar férjet fogni,csak sok pasi menekül a felelősség elöl,még akkor is ha ő is akarta a gyereket.

2011. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
76%
Mondok undorítóbbat... bár a nagylányom már 9 éves, és imádom, DE...fél évvel ezelőtt - mielőtt betelt a pohár - tudtam meg az extől, hogy annak idején azért nem húzta fel az aktus előtt a gumit, és azért ment "telibe" mert tudta jól, ha terhes leszek, nem fogom elvetetni - ez alapelvem - és így akart maga mellé láncolni...sajnos bedőltem neki akkor... :S
2011. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
69%

"Azért nem mindeen egyedül álló anya ilyen dög hogy a gyerekkel akar férjet fogni,csak sok pasi menekül a felelősség elöl,még akkor is ha ő is akarta a gyereket."


És ez most hogy jön ide? Kit érdekel? Azokról a nőkről volt szó,akik direkt estek teherbe átverve a pasit.

2011. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
16%
Mert azt irta egy kedves hozzászoló,hogy az egyedülálló anyák megérdemlik hogy egydül vannak és azt is,hogy kevés a gyerektartásuk,na ezért irtam.
2011. jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
60%
Én írtam a választ, olvasd már el még egyszer az egészet. Felsoroltam benne,hogy kik ezek a nők, akikről ezt írtam.
2011. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Most nézem,félre olvastam,bocsi.
2011. jún. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
43%
A vőlegényem anno nőfaló volt és nagyon sok nő hazudta neki hogy terhes, szerencsére a párom talpra esett és nem dőlt be ezeknek a minősíthetetlen nőknek. Így akarták megfogni maguknak a párom, nekem teherbeesés-hazudás nélkül is sikerült, és most tervezzük a közös babát :-)
2011. jún. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
58%
19:43 a vőlegényed anno ribanc volt...
2011. jún. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
55%
Párom felesége is úgy gondolta hogy a gyerek majd visszatartja attól hogy elhagyja. Lett is gyerek, másfél éves volt, mikor otthagyta őket. Persze azóta is én vagyok a hibás. Meg is érdemli, hogy szenvedjen, ha ennyi esze volt, hogy olyan kapcsolatba csinálódott föl ami nem működött.
2011. jún. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
70%
csak azt lehet átejteni, aki hagyja magát
2011. jún. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!