Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom megcsalt. Valaha képes...

Párom megcsalt. Valaha képes leszek újra megbízni benne?

Figyelt kérdés

Párom a kapcsolatunk legelején megcsalt, szakítottunk. Visszakönyörögte magát, újrakezdtük. Jó eggyütt, szeretjük egymást. Lassan 1,5 éve vagyunk együtt.

De én még mindig nem bízom benne, minden kis apróságot felfújok, féltékenykedős lettem pedig nem voltam az, ha félreérthető helyzetbe keveredik egyből a legrosszabbra gondolok. Ő ezeket elviselni, mert tudja hogy eljátszotta a bizalmam és "megérdemli" a hisztijeimet, mert ő már tudja hogy engem akar és nem kell más, megbízik bennem.

És pont erről beszélgettünk, és rossz ézrés fogott el hogy milyen rég éreztem azt hogy megbízhatok a páromba, és az milyen jó érzés volt. És hogy sztem az minden kapcsolat alapja.

Szerintetek, ha ennyi idő alatt nem tudtam megbízni benne újra akkor már nem is fogok?


2011. jún. 6. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

engem is megcsalt csak csókkal, eggyütt maradtunk, próbáltam felejteni, lett egy babánk is.

Nah most ütött ki hogy nem bírom elviselni, nem bízom benne.

..

ez az amit felejteni nem lehet SOHA

2011. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sose tudnám megbocsátani!

22/L

2011. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén hogy tudtál 1,5 évig olyan emberrel együtt lenni, akiben nem bízol meg? Ha eddig eltűrted, miért pont most merült fel benned ez a kérdés?
2011. jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha.Benned lesz az emlék örökre.
2011. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják,hogy kutyából nem lesz szalonna.:S
2011. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mert amikor kibékültünk nem gondoltam komolyan. Azt gondoltam, hogy elleszünk amig jó, de ugyse lesz fontos az a férfi aki már egyszer megcsalt. Vele nem tudnék leélni egy életet. És imponált, hogy annyira bizonyítani akart, hogy annyira megbánta.

Mostanában pedig sokat beszélgetünk a jövőnkről ő már nagyon komolyan gondolja, én pedig teljesen elbizonytalanodtam.

Néha azt érzem, hogy tudja, hogy szerencséje van velem, hogy még1 ilyet ugyse talál én meg elégedjek meg olyannal aki megcsalt?

2011. jún. 6. 21:57
 7/14 anonim ***** válasza:

egy ismerősöm járt így. a pasija megcsalta az excsajjal, még az 1. hónapokban.

kiderült a dolog, ismerősöm megbocsájtott. látszólag miden rendben, édesen mosolyognak egymás mellett a képeken, immár 2 éve.

de a csaj azóta sem bízik a srácban, aki nemrég újra megcsalta őt, ugyanazzal a csajjal.

ismerősöm pedig még nem is tud róla.

2011. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem tudod megbocsájtani neki, hogy megcsalt. Az ördög nem alszik és mindig ott bujkál majd benned a gyanú, hogy hátha éppen most csal(t) meg.
2011. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Soha! Egy nő nem felejt el ilyesmit!
2011. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lennéél, már rég megbocsátottad volna, és azt gondolnád, ááá, úgysem tesz ő újra ilyet, és örülnél, hogy még pedálozik is érted. Ő kell neked? Mert amúgy a férfiak 80%-a megcsalja a párját, legfeljebb nem derül ki...
2011. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!