Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párom 3 hónapig megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 3 hónapig megcsalt azért csak eddig talán mert megtudtam. Azóta lezárta a kapcsolatot nem látom semmi jelét hogy folytatná. Hiába szeretem nem tudok benne megbízni. Mit tegyek hogy jobb legyen az életünk?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 15:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Könnyebb lenne, ha bűntudatból hagyta volna abba.
2010. márc. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz benne megbízni jobb, ha lezárjátok a kapcsolatot. Kár húzni az időt, így hamarosan úgyis ez lenne a vége.

Tudom most sokan jönnek majd azzal, hogy aki egyszer megtette az többször is megfogja, ha megcsalt nem szeretett igazán stb, de ez nem feltétlen igaz. Azt kellene kideríteni mi volt az ok, hogy félre lépett és akkor talán menthető ez a kapcsolat. De ehhez türelem kell és idő.

2010. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

hát nem tudom, de én ilyen helyzetben nem azon gondolkodnék,hogy hogy legyen jobb,hanem hogy gyorsan dobjam ki a párom.

Ugyanis ha 1x egy éjszakán megbotlik,azt még TALÁN meg tudnám bocsátani, na de 3hónapon keresztül?? az már nem botlás, az már egy másik kapcsolat, nem pillanatnyi eltévelyedés.


Én sehogy sem tudnék bízni benne, és különben is,ha együtt akartok még lenni ezután is akkor NEKI kell megtennie minden erőfeszítést, NEKI kell visszanyerni a bizalmadat. Te megbocsájtottál - amit nagyon kevesen tennének meg - itt most neki kell küzdenie-szerintem.

2010. márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Én dobnám, ahogy az előttem szóló mondta, ha 3 hónapig tarott, ott már érzelmek is voltak/vannak, nem csak szex.
2010. márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
ennek biztos oka volt (ebben a játékban nincs olyan, hogy csak az egyik fél a hibás), tudod már, mi volt az? előtte megbíztál benne? mert ha nem, akkor van ám egy olyan dolog az emberben, hogy ígyis-úgyis gyanúsítgat, akkor már legyen miért...
2010. márc. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos már nem is fogsz, és ezt komolyan mondom, olyan ember, aki egyszer megcsalt, többször is megteheti. :(
2010. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem minek vagy még vele. Egy éjszakát sem tudnék elnézni, nem hogy ezt. 3 hónapon keresztül csalt, gondolkozz már. Ráadásul nem azért hagyta abba, mert rájött mekkora roha.dék, hanem mert kiderült... Nem sok esélyt adok rá, hogy nem teszi meg újra egy kis szünettel.
2010. márc. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Én is leírom: el kell hagyni. Majd boldog leszel mással.
2010. márc. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is megcsalt,de egyszeri alkalom volt és 2,5 éve voltunk akkor együtt.1 hónap után mondta el,először rákérdeztem,tagadta majd bevallotta mert bűntudata volt.ez július végén volt,decemberben jutottam el odáig hogy ténylegesen is átlépjek ezen,és megtudjak bízni benne.1 hónapja volt az eljegyzésünk,van aki szerint felelőtlenség de többen inkább azt mondják hogy jól döntöttem,szeretjük egymást és nem mindenki olyan hogy ha 1x megteszi újra megfogja tenni.Azóta helyre jött a kapcsolatunk és jobb mint valaha is volt. Elöször magadban kell tisztázni a dolgokat,hogy akarod e folytatni,képes leszel e megbocsátani,szereted e annyira hogy vele maradj stb. Ha ez sikerült akkor beszélj vele, hogy miért tette és mik a tervei ezek után és mondd el hogy te milyen döntésre jutottál. Ha megvan a döntésed és sikerül megbeszélnetek akkor az már jó. Ha elhagyod teljesen érthető,de gondold jól át. Ha pedig vele maradsz meg kell találni a hibákat amiért idáig jutottatok(általában mindkét fél hibás), és ezeken változtatni. Tudom hogy furán hangzik de ezen felül nem nagyon tudsz mit tenni,a többit megoldja az idő és lassacskán sikerül újra megbíznod benne.De ez pár hét alatt nem megy és megbeszélés,változtatás nélkül sem fog sikerülni. Viszont az se mellékes hogy mióta vagytok együtt.Évek vagy hónapok óta,mert ha csak pár hónap óta vagytok együtt akkor nem biztos hogy érdemes vele folytatni,mert nem volt túl sokáig hűséges hozzád.
2010. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az utolsónak: az biztos, hoyg volt oka, de egyáltalán nem biztos, hogy olyan ok, ami a kérdezön múlott. AZ azért nem igaz 100%-ig, hogy mindig mindketten hibásak - sokszor csak a körülmények, vagy pedig az egyik félnek a személyisége az ok. (pl. egy alkoholista sokszor tesz olyat, amihez a társa semmi okot nem szolgáltatott)


A kérdésre válaszolva: elöször is beszéljétek meg, hogy ti hogy látjátok, hogy van-e még esély illetve igény a folytatásra. Ha MINDKETTEN igennel válaszoltok magatoknak, akkor érdemes megpróbálni egy professzionális párterápiát. Ha igy el tudjátok fogadni a helyzetet, akkor lehet közös jövötök, de ha te sehogy se tudsz többé megbizni benne, akkor semmi értelme.

2010. márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!