Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 es fel eve vagyok egyutt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 es fel eve vagyok egyutt a baratommal, nagyon szeret es en is ot, de miutan megismerkedtunk megcsalt es ezert meg mindig nem tudok megbizni benne. Miert nem bizunk meg egymasban? Mit kell tenni? Felejtsem el es o is engem? Nem egymasnak vagyunk te

Figyelt kérdés
Ez annyira rossz dolog,nem tudom mit kell csinaljak,minden nap valami kis dolgon veszekedunk viszont vegul mindig kibekulunk(es nagyon jol esik):)
2008. márc. 5. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha nem tudsz megbízni benne az csak örökös vitákhoz vezet.El kell döntened,hogy túl tudsz e lépni a megcsaláson(bár ha eddig nem sikerült akkor elég nehéz lesz),mert ha nem akkor sztem nincs sok értelme a kapcsolatnak.Lehet hogy én prűd vagyok de én nem tudom megbocsájtani a megcsalást.Egyszer próbáltam,de hiába szerettem nagyon a fiút vége lett,mert folyton idegbajos voltam hogy mikor teszi meg ismét,és bizalom nélkül nem működhet egy kapcsolat szerintem.De vannak olyanok akik túllépnek rajta és utána tök boldogan éldegélnek.
2008. márc. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Megbocsáthatsz neki, de a bizalomnak annyi..."ennyhítő" körülmény, hogy még az elején jártatok, nem tudhatta mi lesz ebből a kapcsolatból...Utazz el egymagad egy hétvégre valahova és jól gondold át a dolgokat...és a végén dönts...rajtad áll..

(Én is megcsaltam még ifú koromban a páromat, kb a 2. héten. Erről nem tudott, ez biztos. 1 év után szakított velem, mert megcsalt egy másik csajjal...ez a karma)

(Barátnőm pasija nem is vele akart összejönni még az elején, hanem a másik barátnőmmel..Elkezdtek járni, de még ezután is bepróbálkozott a másik lánynál, sőt velem is....én inkább kiszáltam ebből a barátságból, sajnos a lány nem tudta miért....Majd hallottam, hogy bevalotta a lányak, hogy megcsalta valakivel...Ő persze megbocsátott....és jól tette..már 8 éve együtt vannak és most várják az első babát...a srác megváltozott....)

2008. márc. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!