Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a bátyám barátnője,...

Tetszik a bátyám barátnője, mitévő legyek?

Figyelt kérdés
tetszik a bátyám barátnője, sőt úgy érzem, hogy szerelmes vagyok belé :S 6 hónapja vannak együtt, én 1 hónapja ismertem meg(eddig küföldön dolgoztam). Ebben az egy hónapban rengeteg időt töltöttünk együtt, és úgy érzem, hogy ez az érzés kölcsönös. Bátyám 28 a lány 24 én meg 26
2011. jún. 6. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Felejtsd el. Testvéred csak egy van, szerelmes pedig még lehetsz. Bocs de én soha nem bántanám meg a testvéremet ilyennel. Tervér párja tabu!
2011. jún. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Felejtsd el. Testvéred csak egy van, szerelmes pedig még lehetsz. Bocs de én soha nem bántanám meg a testvéremet ilyennel. Testvér párja tabu!
2011. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

"úgy érzem, hogy ez az érzés kölcsönös."

Tipikus duma olyanoktól, akik foglalt emberrel akarnak kikezdeni.

2011. jún. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
1 hónap után én is beindulok mindenre :), Szerintem keress egy csajszit magadnak!! Tudod a szabályt! Házinyúlra nem lövünk!!
2011. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik nem vagytok vmi jó testvérek. Különben ilyen eszedbe sem jutna. Ha pedig a csaj ennyire megbízható, hogy a barátja testvérével is kikezd, ha tényleg bejössz neki, akkor te se számíts sokra tőle...
2011. jún. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
8%

Házinyúl? Lárifári!

Dugnám, mint a lopott biciklit!

Győzzön a jobbik!

De legalább egy hármas szexre beszéld rá őket!

:D

2011. jún. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
amióta kint élek nem nagyon beszélünk, csak akkor amikor én hívom, elején még heti 2-3x hívtam, ő egyszer se, így beleuntam... Igazából tudom, hogy ebből nem lehet semmi, még akkor se ha szakítanak, mert szarul jönne ki. Amit írtam, hogy úgy érzem az nem alaptalan, mert hívogat, sms-t küld..
2011. jún. 6. 21:58
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

"Tetszik a bátyám barátnője, mitévő legyek?"


És....? Nekem meg Lindsay Lohan tetszik, de ettől még nem áll meg a világ.

2011. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem beszél itt senki arról, hogy megállt a világ... Igazából, az a problém´m, hogy kint nem nagyon tudok ismerkedni... Vele, meg nagyon jól elvagyok, mindenről lehet vele beszélni...
2011. jún. 6. 22:20
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak beszélgetni sem akarnék Lindsay Lohanal, akkor is elégedett lennék ha meg sem szólal.
2011. jún. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!