Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik, de van barátnöje. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Ez az egész igen bonyolult...minden áprilisban kezdődött,amikor is epp túl voltam egy 2 éves kapcsolaton már 3 hónapja, mikor ez a fiú nagyon megtetszett...első találkozásunknál nem volt semmi komoly de már meglepett egy tábla csokival,amikor elmondtam az exemnek (akit még mindig szerettem valami szinten) elkezdett értem harcolni,visszaakart szerezni! Én nem nagyon hagytam magam,találkoztam megint azzal a fiúval,elmentünk egy tópartra,sétáltunk,motroztunk,teljesen jól éreztem magam vele,majd megkérdezte h lesze-e a barátnöje,igent is mondtam,de 1 óra mulva az exem irt neki,meg engem is felhivott,sirt a telefonban,nagyon fájt nekem h neki igy fáj ez az egész igy megbeszéltem azzal a fiúval h ne hamarkodjuk még el a dolgokat szeretnék még egy kicsit egyedül lenni!

Majd május elsején találkoztam az exemmel d.u,beszélgettünk,majd este ezzel a fiúval akivel nagyon jól elvoltunk,és ismét csodásan éreztem magam,de 3 nap mulva visszamentem az exemhez,mert igért füt fát,h jó lesz minden igy meg ugy,és én hittem neki!

De a dolgok nem ugy alakultak ahogy kellettek volna,a pasi összejött 1 hét mulva egy másik csajjal akivel azóta együtt vannak,nyaralni is voltak,jól megvannak...viszont már 1 hónapja megint szakitottunk az exemmel (ez már végleges szakitás) és azóta ez a pasi irkál nekem chaten,jó mióta irtkál nekem azért 1x-2x én is ráirok,és ilyen 3-4 órákat beszélgetünk meg webcamozunk,és nagyon jó társaság! De még mikor volt pasim a nyáron,juliusban csörgettem és irt egy olyan sms-t h ne csörgessem hagyjam öt,mert a barátnője féltékeny rám és ez miatt is tud balhét csináálni! Meg is kérdeztem öt valamelyik nap h most hogy hogy beszél velem...erre azt irta h mert elmagyarázta a barátnőjének h ö hüséges és nem fogja megcsalni,bizhat benne,de h azért ne nagyon csörgessem. Megkérdeztem miért?,mert a barátnőd meglátja? Azt mondta igen és látja rajta h rosszul esik neki! Mondtam rendben akkor nem foglak csörgetni!

Ésésés ahogy chateltünk valahogy feljött h elmondjam neki h még mindig tetszik nekem,gondoltam egye fene elmondom neki végre amit érzek!

Leirtam neki h még mindig tetszik és h szeretnék hozzá közelebb kerülni,meg lehet h többet nem fog velem beszélni ha megtudja h igy gondolkodok mert csak barátként tekint rám...és azt rita erre h ö ezt mind tudta eddig...megkérdeztem tényleg csak barátként tekint-e rám,és azt mondta h igen hogy tekintene máshogy amikor azt csináltam (hogy visszamentem az exemhez).Erre azt irtam neki h ha nem lenne barátnöje akkor tehetnék-e akármit amivel jóvátehetném azt amit elrontottam,és azt irta h ezt nem tudja. Ezzel a témát hagyjtuk is,nem akartam tovább nyaggatni.

A beszélgetés zajlott tovább hülyéskedtünk meg minden,mintha mi sem történt volna!

Erre tegnap elött beszélgetünk és mondta h letöltötte azt a játékot amit multkor meséltem h én játszom de nem jó neki nem birja telepiteni,mondtam nekem megvan dvd-n...és azt mondta h elmotrozik érte,nem hittem a szememnek mert pár napja azt irta nekem h nem jön el hozzám egy kávéra mert akkor valaki a nyakát vágná (a barátnője). és tényleg komolyan irta eljött érte,igaz nem talált meg hol lakom ezért kimentem egy helyre amit tudott hol van és ott odaadtam neki a dvd-t meg dumáltunk...tudni illik a fiúval nem egy városban élek,ő 20km-el távolabb él,és csak ezért a dvd-ért jött el...kicsit érdekes volt...nem? tui mit gondoltok? utánna mikor hazaért még egy csomót dumáltunk chaten,annyira jól elszórakoztunk...tegnap meg egy helyen voltunk szórakozni,de sajnos a barátnöjével volt,és amikor láttam ha barátnöje bemegy táncolni odamentem hozzá köszöntem meg volt ott a társaságában ismerősőm azokkal is dumáltam,meg szemezgettem ezzel a fiúval,váltottunk 1-2 szavat...és ennyi...

Mi a véleményetek? Tényleg csak barátként tekint rám? Vagy tehetnék valamit még,vagy csak barátkozzak vele? Hm?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. szept. 26. 00:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
na ki olvasta végig? :)
2010. szept. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocsi h hosszúra sikeredett,csak akinek van idege az olvassa végig :p
2010. szept. 26. 00:11
 3/12 anonim ***** válasza:
wall of text!
2010. szept. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem irigyellek ezért a zűrzavarért, ami a fejedben van. Sikerült két szék között, a földön végezned. Szépen felejtsd el mind a kettőt, és vond le a tanulságokat. Utána tiszta lappal indulhatsz, valaki másnál.
2010. szept. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem úgy érzem h két szék közül a földre estem,mert az exemet én hagytam el,és nem is akarok vele lenni,emezzel a sráccal meg jó lenne,de nem halok bele ha nem lesz semmi csak tovább barátkozunk...
2010. szept. 26. 17:54
 6/12 anonim ***** válasza:

elsö válaszolo :'DDD

namind1:d

én elolvastaam(:

és hát ez nagyon rossz:( tudom h ezzel nem mész sokra de hülyeség volt anno volt pasidhoz visszamenni sajnálom:/

és hát én nemtudom ha van idöd és türelmed akkor egyszer ugyis szakitanak a bnöjévelxD bár nemtudom hányévesek vagytok mert ha 25 akkor lehet összeházasodnak az meg szivás xd bocsi ez most kikivánkozott mert az én szemszögemböl néztem és én szerencsétlen vagyok és tuti ez történne :S xD namind1

de amugy lehet többet érez irántad.. csak akkor nemtudom miért mondta nyár elején h ne hivogassad.. lehet h azota megunta a bnöjét és máris ellaposodott a kapcsolata és érted. és lehet nemsokára szakit a bnöjével:D

szoval én várnék egy ideig már csak azért is metr nem akarom senki pasiját "ellopni". de akár eztis teheted:D és akkor vess be mindentxD vagynemtudom. remélem azért segitettem:) soksikert bármi is legyen(:

2010. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én elolvastam (imádok ovlasni, az egyik fő hobbim). Ez egy tipikus hiba, amibe beleestél. Első szabály, ohgy a felmelegített kapcsolat nem jó. Sohasem! Kettő: buktad a srácot, de állandóan zaklatod. Nem jó. Párja van. Ne tedd féltékennyé a másikat. Ha ebben nem vagy tekintettel, akkor nem vagy valami figyelmes, érzelmes.
2010. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja és a Te hibád annyira tipikus, hogy 10-ből 5-6 emberrel ez történik.
2010. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19:28as vagyok hozzáteszem h én utálok olvasni :D mégis elolvastam*-*
2010. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...

18-19 évesek vagyunk amugy!

És nem zaklatom a csávót,mivel ahogy irtam is mindig ö ir nekem elöször. (:

2010. szept. 27. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!