Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek, ha egy fió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek, ha egy fió nagyon tetszik de van barátnöje nekem meg barátom? Lent bövebben!

Figyelt kérdés

Az egész helyzet igen bonyolult és teljesen tehetetlennek érzem magam...a helyzet az h most akivel vagyok barátom már lassan 2 és fél éve de rengetegszer szakitottunk már,most jöttünk ujból össze ugy kb egy hónapja,de külön voltunk 3 hónapot ami eddig a legtöbb,az az idö alatt megismertem ezt a fiut aki még mindig nagyon tetszik,találkoztunk egy párszor,nagyon rendes volt velem,és amikor elmondtam a mostani barátomnak akivel akkor szinte minden nap beszéltünk h ezzel a fiuval chatelek akkor elkezdett megint ugymond rám hajtani,minden szépet mondott meg h ilyen meg olyan jó lesz hozzám de én hagytam még 1 hétig mert gondoltam h ezeket csak ugy mondja mert már eljátszotta ezt velem egy párszor,mert mikor együtt voltunk lehülyézet butának hivott stb...amik számomra rosszul estek,persze semmi csunya szavat nem használt csak bántó dolgokat,meg nem fogadta el a barátaimat,mert h mi gyerekesek vagyunk meg h szélhámos lettem meg kényes kis liba vagyok szal ez ment,és igérgette h többet nem lesz ilyen...

Na de ezzel a fiuval összejöttem és mikor megmondtamm a volt barátomnak akkor akkor kiakadt sirt is meg minden...én öszezavarodtam és megmondtam annak a fiunak h nem tudom még mit akarok lehet még nem kellene együtt lenünk...ezért abba is maradt a adolog...és a két fiu várta h válasszak közöttük..nehéz volt ezzel a fiuval az lehettem aki vagyok és elfogadott olyannak amilye voltam,a barátom mellett pedig nem lehettem az hisz szinte mindenbe belekötött amit tettem vagy mondtam...

Végül nem tudom miért de a barátomat választottam mert szerettem,szerelmes voltam még belé,e,mez a fiu meg reménykedett h öt választom és nagyon rosszul esett neki h nem...és 1 hét után összejött egy másik csajjal akivel még mindig együtt vannak...és én mostmár az idö folyamán ugy érzem h talán amazt a fiut kellett volna választanom nem a barátom....mert a barátom 3hétig tényleg jó volt hozzám és most ujra kezd minden visszaállni a helxére ugyanugy veszekszünk meg stb...

Nem tudom mit tegyek...elronottam a dolgokat...emennek a fiunak már lehet h nem kellenék hisz van bnöje és jol megvannak de gyfolytában rá gondolok meg h h lehettem ilyen hülye h nem öt választottam...a barátommal meg nem tudok mit kezdeni mert szeretem végülis valamilyen szinten és nehéz lenne töle megválnom...teljesen bonyolult mindent.... Mit tennétek a helyemben???


2010. máj. 31. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben... Elásnám magam.

Vagy megtanulnék helyesen írni.

Vagy mindkettő.


Komolyra fordítva a szót...

Azzal legyél akivel neked a legjobb.Amúgy a másik srácról honnan tudod hogy nem fog lehülyézni stb. ha eddig még csak párszor találkoztatok. Sok idő kell ahhoz hogy valakit megismerj. Most így választottál , ez van. Várd meg amíg szakít a barátnőjével. Ha viszont jól megvannak, akkor ne legyen képed odamenni és lecsapni a srácot a csaj kezéről. Tönkretenni egy kapcsolatot csúnya dolog.

Maradj a mostani barátoddal, tudd meg mit érzel iránta, hogy szereted e vagy sem. Ha nem akkor hagyd ott, és keress magadnak valakit, vagy maradj single.

2010. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez a te hibád a te saját butaságod az hogy így alakult már ne is haragudj.


DE! Semmiképpen sem hiszem hogy a jelenlegi párod a legjobb , folyamatosan csak csalódsz benne, nem vagy szabad, nem lehetsz laza, meg vagy kötve.


A másik fiúnál azt mondom, mint az 1-es válaszoló, tud meg , hogy van e nála még esélyed és hogy szeret e még.

Ha igen és ő is úgy akarja akkor válaszd őt, de most már ne tétovázz mert max 1 esélyed lesz nem több. De tutira ki kell harcolnod a másik srácnál h tudjatok 4szemközt beszélni mert nagyon csúnyán megbántottad. Szóval hajrá, de ha nem jön össze ezzel a sráccal a jelenlegivel szakíts szerintem.

2010. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen szépen írsz...:) régen olvastam ennyire gyönyörűen megfogalmazott mondatokat.
2010. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tartsd vele a kapcsolatot, legyetek csak barátok, aztán ha egyszer majd mindketten szabadok lesztek, akkor bele lehet vágni a dologba.
2010. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kössz a tanácsokat,és bocsi a helytelen és kusza mondatokért siettem,probáltam rövidre fogni meg h megértsétek de igyis kihagytam 1-2 dolgot... szoval még 1x elnézést :)
2010. máj. 31. 17:13
 6/11 anonim válasza:
még annyit hozzátennék, hogy mégis h gondoltad? még jó h azzal jó minden még az elején akit kb 1 hónapja ismersz... a barátoddal is tuti j jóvolt az elején vagy nem? szntem mindkettőt hagynod kellett volna
2010. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

ne haragudj, nem volt kedvem végigolvasni a kérdésed.

túl hosszú.

de megtennéd, hogy felpontozod a válaszomat? Már nagyon alacsony a százalékom.

Köszi

Amúgy hajrá-hajrá. Légy boldog:)

2010. jún. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
19:23 Talán pont azért olyan alacsony, mert nem válaszolsz rendesen a kérdésekre... :DD Legyen kedved elolvasni, és adj valami jó tanácsot. ;) Ahogy én... :D De ha ettől boldogabb leszel, én is felpontozlak. :D
2010. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
29%
Én viszont ezért lepontozlak téged!
2010. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%

igazából elolvastam, de belezavarodtam. és nem tudtam volna értelmes választ adni. ezért nem is tettem.

de egy kis potya százalék mindig jól jön:D

cserébe én is felpontozlak téged.

és köszi

2010. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!