Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell tenni ilyen esetben?

Mit kell tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Ha egy fiatal nő teherbe esik, a baba persze nem tervezett, a csaj nem akar abortuszra menni, az örökbeadás még elmenne, de megszülni sem akarja és öngyilkossággal fenyegetőzik. Mondjuk úgy 20-21-22 éves. Ilyenkor a családja hogyan tud neki segíteni?

Nem történt meg a környezetemben senkivel, és velem sem, simán csak érdekel.


2011. jún. 6. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mit akar csinálni? Sem elvetetni, se megszülni.
2011. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Magát meg meri ölni de abortuszra nem mer elmenni?

Ekkora IQ-val tényleg jobb lesz, ha nem szül gyereket, én azt mondom. Beszélni kell fejével, bár gyanítom csak üresen fenyegetőzik.

2011. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha önveszélyes a dokija beutalja a pszichiátriára...;)
2011. jún. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem. Szóval nem akar abortuszt, az örökbeadás elfogadható megoldás lenne számára, viszont megszülni nem akarja. Ez alatt értsük azt, hogy nem akar 9 hónapig terhes lenni egy olyan gyerekkel, akit utána odaad másnak? Vagy úgy, hogy a terhesség elmenne, de fél a szüléstől, meg az azzal járó testi változásoktól? Szal ezt kifejthetnéd bővebben, hogy hoygan gondoltad.
2011. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy hogy félti az alakját stb...
2011. jún. 6. 22:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Felhívni a figyelmét, hogy ez esetben az öngyilkosság egyben abortusz is :D.
2011. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most erre a bunkó válasz az lenne: gondolt volna erre akkor, amikor széttette a lábát...az ésszerű pedig az: beszélni kell a fejével, ha mást nem legalább egy pszichiáterrel, és döntse el, mit akar. Azt hiszem ha ahhoz felnőtt, hogy felelőtlenül szexeljen, akkor ahhoz is eléggé az, hogy dönteni tudjon egy életről!
2011. jún. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Halál esetén nincs sok idő a magzat eltávolítására (ha már életképes korban van egyáltalán), tehát az abortusz meglesz. Én inkább az említett beavatkozásra próbálnám rábeszélni, egy még meg sem született baba inkább vesszen (főleg ha nem is akarják), mint egy felnőtt nő és egy még meg sem született baba.
2011. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Orvos talan tud segiteni.

Nekem a kapcsolatom elso honapjaban volt ilyen,abortuszra nem akartam volna menni,megtartani sem akartam(nem az alakom miatt,hanem mert egyszeruen nem volt mire)Mondtam inkabb meghalok.Szerencsere csak tevesrisztas volt.

2011. jún. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!