Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mit lehet tenni?

Ilyen esetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Anyukámmal élek, akivel borzasztóan rossz a kapcsolatom. Mindenért kiabál velem, szólni már nem is tud, csak üvölteni. Soha nem mehetek sehova, senki nem jöhet át hozzám, ha meg itthon vagyok, akkor az a baj. Múltkor összevesztünk valami kis apróságon, és ezért úgy megvert, hogy legalább 3 napig agyrázkódásom volt, de (sajnos) nem mentem el orvoshoz, így nem lett róla bizonyítékom, hogy ezt tette velem. Apukám nem Magyarországon lakik, a többi rokonaimmal pedig nem vagyunk igazán közeli kapcsolatban. Ilyen esetben mit tegyek? Van rá valami megoldás, hogy esetleg elköltözhessek innen? Már az intézet is megfordult a fejemben, tudok egyet, ami egész jó, van pár ismerősöm akik ott laknak, és szeretnek ott lenni. De nem kerülhetnék egyből oda, hanem ideiglenes otthonba tennének, igaz?

16L


2011. aug. 31. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
98%

"legalább 3 napig agyrázkódásom volt"


Ez nem valószínű.


Egyébként meg keresd fel az illetékes gyámhivatalt, és majd ők intézkednek. De nem oda tesznek be, ahova menni szeretnél. De ha neked még így is megéri, akkor hajrá.

2011. aug. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3 napig szédültem, émelyegtem, fájt a fejem és hányingerem volt. Én úgy tudom, hogy ezek az agyrázkódás tünetei.
2011. aug. 31. 12:32
 3/6 anonim ***** válasza:
21%

Szökj meg!

Vagy ha az nem akkor ne tűrj, üss vissza, szólj vissza, csapkodj, hisztizz, kiabálj! Hogy elege legyen belőled és ha mindegy jól meg vagy felakasztja magát vagy téged intéz el.

2011. szept. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Apukád tudja, hogy mi a helyzet nem tudna segíteni esetleg? Esetleg suli időben kollégium? Vagy nézzél diákmelót és valahol bérelj ki egy szobát / ágyat. (Sok szívással jár, de igazából teljesen járható út! )

2011. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Koccolj le , hagyj búcsú levelet anyádnak hogy miért mentél el .
2011. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kollégium!

Költözz ki apukádhoz!

Vagy ahogy az első is írta,kérd a gyámhatóság segítségét,de az egy igen hosszú folyamat.

2011. szept. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!