Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szokás venni testvérnek...

Mit szokás venni testvérnek diplomaosztóra és milyen értékben?

Figyelt kérdés

Azt az esetet is figyelembe véve, hogy akiknek a diplomaosztójuk lesz (2 lány) nekik semmilyen nagyobb, jelentősebb esemény nem várható a későbbiekben. (pl esküvőj, gyermekvállalás) (Ha az ég leszakad akkor talán 40 éves korukba.)

Mit vegyen a testvér nekik, és mit vegyen a testvér barátnője?

Hogy illik ezt?


2011. jún. 7. 09:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a tesómtól tavaly egy csokor virágot kaptam. Nekem elég is volt, nem vártam semmit. Örültem, hogy ott volt, és el tudott jönni (apu nem kapott szabit, anyu meg beteg volt).

De eszembe sem jutott, hogy esetleg ez alkalomból esetleg kéne kapnom ajándékot.

2011. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Én vettem virágot meg egy képeslapot emlékbe, meg egy szimbolikus jegyzetfüzetet.

Szerintem ennél többre nem volt szükség, mondjuk pénzem se nagyon volt, ez már másodlagos.

Egyébként én feleslegesnek tartom, óvoda, általános iskola, diplomaosztó, mesteri és minden ilyen után nagy haccacárét csapni...de ez csak az én véleményem:)


Ha van sok pénzed vegyél neki valamit amit szeret, mp3, telefon, notbook...határ a csillagos ég...


Amúgy kicsit beképzelt ez a szöveg: nekik semmilyen nagyobb, jelentősebb esemény nem várható a későbbiekben. (pl esküvőj, gyermekvállalás) (Ha az ég leszakad akkor talán 40 éves korukba.) meg lenéző is...

21-L

2011. jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem kaptam semmit, el sem jöttek.

Valaki könyvet, valaki aranyékszert, valaki kocsit kapott..

család- és pénzfüggő.

2011. jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már előre kaptam meg az ajándékomat, amikor leadtam a szakdolgozatomat, mert az tartotta bennem a lelket végig, h ha megcsinálom, kapok egy nyuszit, úgyhogy már a diplomaosztásra nem kapok semmit, mert megkaptam előre :)
2011. jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem unokanővéremnek volt tavaly diploma osztója. Én egy könyvet adtam neki, szüleitől meg HD TV-t kapott, tesójától egy gravírozott nyakláncot adott.
2011. jún. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:44



Mi az hogy lenéző dolog?

Honnan tudod te, hogy az amit írtam, az az én saját véleményem??

Az anyjuk és ők maguk is azt állítják, sőt a párom is!

2011. jún. 7. 09:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Igaz nekem ocsem van de en vettem neki egy kepeslapot es teszek bele 60ezer forintot meg kap melle egy csokor viragot. En nagyon ritkan latom ot, evente egyszer mert mi kulfoldon elunk. Ezzel majd azt vesz maganak amit szeretne. De tenleg csalad meg penzfuggo a dolog.
2011. jún. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Ez idáig kicsit túlzásnak tartottam amit párom talált ki, de mostmár úgy gondolom, hogy nem az. :)

2011. jún. 7. 10:27
 9/10 anonim ***** válasza:
én a húgomtól csak apróságot kaptam - fülbevaló + nyaklánc (bizsu), de nagyon örültem neki, nem is vártam semmi nagy értékűt. Fő hogy ott volt. Meg amúgy is ő még diák,tehát nincs keresete. Szüleimtől virágot kaptam, képeslapot +némi pénzt és meghívtak egy étterembe ebédelni (szüleim,párom,húgom,nagyszüleim). Nagyon jó volt, nem hiányzott nekem semmi drága ajándék,örültem hogy együtt ünnepeltünk.
2011. jún. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem többet ér az, ha együtt elmentek megünnepelni, legalábbis én úgy vagyok vele, hogy jobb egy közös program, mintha kapnék csomó olyan dolgot, amire nincs szükségem.

Ha van pénzetek, akkor hívjátok meg őket vacsizni valahova pl.

2011. jún. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!