Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szokás adni diplomaosztóra...

Mit szokás adni diplomaosztóra? (barátomnak lesz)

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 10:38
 1/10 napietus ***** válasza:
márkás óra? szerintem jó ötlet lenne, de kérdezd meg a szüleit, nem adnak-e ők is ugyanazt.
2011. jún. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazságszerint azért vagyok gondban,mert nincs rá sok pénzem,de nem akarok sablonos ajándékot sem adni,mint toll,határidőnapló,meg ilyen bugyutaságok. Jöhetnek még ötletek! köszi
2011. jún. 30. 10:50
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem várnék el semmit. Ballagásra sem kértem semmit, mármint megkértem a családtagokat, hogy ne vegyenek semmit.


Egyébként szerintem nyugodtan rá is lehet kérdezni, akkor legalább biztos nem veszel olyant, amit nem tud használni/nem szeret.

2011. jún. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

sosem értettem minek ajándék


én nem kaptam semmit,magamnak tanultam

ebből kifolyólag páromnak sem vettem semmit,magának tanult,hogy ne soron kelljen minimálért dolgoznia


nagy puszi meg egy gratulálok és kész

2011. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem, csakhát ha már meg vagyok hívva, nem szeretek üres kézzel menni egy ilyen jellegű rendezvényre. Én sem nagy dologra gondoltam,csak valami csekélység.
2011. jún. 30. 14:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi a hugom barátjának vettünk egy doboz Mozart bonbont, anyuméktól egy tábla francia csokit kapott (édes szájú a srác), unokatesóméktól egy üveg minőségi whyskit kapott, tesómtól meg ilyen kis üveges borválogatást. Nem nagy és drága ajándékok, de mégis különlegesek. Nagyon örült nekik.
2011. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én lehet valami egyedibb dologgal próbálkoznék. Valamit gravíroztatnék, amit tudom, hogy szeret vagy ha nagyon nem lenne pénzem, akkor összeállítanék egy fényképalbumot azzal a címmel, hogy így jutottam el a diplomáig.

(És akkor ez lehet kicsit vicces is, betenni bulizós képeket is esetleg, meg hasonlók). Készíthetsz alá képaláírásokat is.


Betehetsz kettőtökről is képet, mint sorsfordító pont :P :)

2011. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én ilyesmikre gondoltam: névjegykártyatartó, pénztartócsipesz, könyv.. szerintetek?

De valami minőségi pia is jól hangzik

2011. júl. 1. 16:11
 9/10 anonim ***** válasza:

17:58as válaszolónak nagyon jó az ötlete:)

Vegyél egy fényképalbumot és kérd meg a családját, barátait hogy kiskori,középsulis,bulis képeket adjanak már majd egyetemi bulis képek és a diploma osztó!:D

2011. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én annó érettségi után kaptam (2001-ben) szüleimtől egy - akkor még ilyen mázsásak voltak, széle-hossza, mint egy medicinlabda - egy SONY márkájú (típusszámot ne kérdezz, akkoriban még nem voltam technomán, nem érdekelt) teletextes színestévét (akkoriban még nagy szó volt - legalábbis én annak tekintettem), meg egy videómagnót.



Diplomaosztóra meg pénzt kaptam.Abból lett az első lapostévém.

Diplomaosztóra meg borítékot kaptam mindenkitől.

2018. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!