Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mibe szokás menni a diplomaosz...

Mibe szokás menni a diplomaosztóra (barátoméra)?

Figyelt kérdés

És gondolom ajándékozni is szokás ilyenkor,mert vannak már ötleteim!

Köszi előre is.


2011. máj. 3. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Én nem ajándékoztam, ajándékoztak a szülei. Amúgy meg elegánsan. Ennyi.
2011. máj. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit csinosabban, de nem vészesen. Tavaly voltam barátnőmén, tele folt farmeros apukákkal, stb. valaki még a diplomázók közül sem öltözött ki.
2011. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy kicsit csípd ki magad. Úgy illik.
2011. máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyári kis ruha, de azért ne mély dekoltázsos, figyelemfelkeltős legyen. Ízlések határain belül. A színek harmonizáljanak, etc.


Ajándéknak vehetsz egy noteszt (határidőnaplósat), az elejére varrathatsz egy idézetet, a barátod nevét, vagy valami személyeset. plusz toll hozzá, szintén a nevét beleírathatod.

Ha ezt választod, fontos, hogy ne legyen túl személyes, mivel akár a munkája során is használhatja. Egy tárgyaláson meg nem mutat túl jól, ha az van a határidőnapló elejére varratva, hogy: 'Szeretlek Cuncikám!

2011. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

dehogy kell ajándék, maradj már

2 egyetemi diplomát szereztem nappalin de egyik mellé sem kaptam semmit,

Az ünnepeltnek tök fölösleg kiöltözni, úgyse látszik semmi. én egyszer sem ötltötzem ki a diplomaosztómra, mert úgyse látszik semmi a talár alatt, vettem egy fekete nadrágot, meg egy fehér inget azt kész.

2011. máj. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A barátod valószínűleg öltönyben vagy legalábbis ingben lesz (ha nincs náluk talár), így - tekintettel a közös fotókra :) - valami elegánsat vegyél fel (de nem muszáj kosztümfélét, ha abban nem érzed jól magad)

Amikor az enyém volt, én virágot kaptam - szerintem valami apróságot lehet adni. De végülis nem kötelező.

2011. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Én is persze elegánsra gondoltam,csak szatén nadrág azért elég meleg nyáron, úgyhogy valami kis ruha lesz,vagy ha nem találok,akkor elegánabb szoknya,blúz.

Egyébként könyvre gondoltam ajándékként,bár nem túl szerény és olcsó,de nekem egyből az jutott eszembe,h tőlem azt fogja kapni. Nem tudtam,h nem szokás ajándékozni.:)

2011. máj. 3. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!