Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a saját...

Miért van az hogy a saját anyámra nem számithatok, pedig ha ő kért tőlem valamit, bármikor is én ott voltam, segitettem energiával és anyagilag, de mikor én kerülök nagy bajba egyszerűen nemet mond?

Figyelt kérdés
Vélemény?Én biztos jobb szülő leszek,nem ilyen kihasználós anya.
2011. aug. 23. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd akkor irj megint, mikor szulo leszel. Meghozza egy tininek.
2011. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán már nem fiatal és nem tud segíteni Neked mert erőtlen.
2011. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó.Nem vagyok tini viszont a volt barátom terrorizál testileg és lelkileg s nem tudok most azonnal albiba menni máshova és felhivtam h odaköltözhetek-e hisz van ott egy üres szoba,de inkább csak kioktatott.Hát kösz
2011. aug. 23. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem akar balhet, fel hogy a baratod odajon, zaklat, balhet csinal. Menj a rendorsegre, ok el is helyeznek, ha kell.
2011. aug. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom azért csinálna, mert annak idején nagy hévvel mentél el tőle a barátodhoz, és most, hogy kiderült, egy idióta, mennél vissza, édesanyád pedig mondja az igazságot: ő megmondta, ezt érted kioktatás alatt?
2011. aug. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!