Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha ez derülne...

Mit szólnátok, ha ez derülne ki nagypapátokról?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Először elmesélem az előzményeket is... Szóval kiskoromban (kb. 4 éves lehettem) ott voltunk anyukámmal a nagyszüleimnél,és volt egy kutyájuk.Nos ez a kutya napközben megvolt kötve,csak éjszakára engedték el.Valahogyan kiszabadult miközben mi a kertben beszélgettünk,és megtámadott engem és anyukámat.Nem igazán emlékszem,csak annyira,hogy anyu ölében űltem,és ránugrott,de nem harapott meg minket. Az nap este,amikor már otthon voltunk telefonált a nagymamám. Kérdeztem anyutól,hogy mit mondott,és anyu azt mondta,hogy a kutyát bezárták az istálóba míg lenyugszik és ott megevett valami mérget.Elpusztult. Akkor én ezt szórul-szóra elhittem.Pár éve kezdett a dolog gyanús lenni,mert amikor találtam egy cicát és a nagyszüleimhez akartam vinni,apuk elhintette,hogy nem kellene mert a papámnak állat nem való...Azóta megtudtam,hogy aznap este a papám olyan dühös lett az állatra,hogy agyon verte.Nem tudom,hogy nem is akartam a részleteket tudni,mert így is kiakadtam...Rettentő dühös vagyok,szerintem az az állat nem tehetett semmiről! persze,hogy megvadult amikor a hőségben meg volt kötve! Mit tennétek ha ilyen dolog kiderülne a nagypapátokról? Hogy reagálnátok? Előre is köszönöm! 16L
2011. jún. 7. 16:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Én nagyon elítélném..
2011. jún. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
Az én nagypapám állatorvos úgyhogy kicsi az esély, de ha ez megtörtént volna iszonyatosan csalódott lennék és lehet kicsit félnék is tőle hogy engem is vagy a családból bánt valakit.
2011. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

cseppet sem ért az állatokhoz a nagyapád, de valahol érthető hogy első felindulásból elborult az agya... elvégre a lányát és az unokáját megtámadta a kutya

ilyen ez, amikor az ember oda nem figyelése illetve hozzá nem értése miatt az állat szenved. :/

2011. jún. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%
Büszke lennék rá.
2011. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%
Kiborulnék. Szörnyű. Nem tudnék papámra nyugodt szívvel ránézni. :S
2011. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos ilyenek a falusi emberek...nekik az állat csak használati tárgy.
2011. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha az embernek van gyermeke, unokája, sok mindenre képes, hogy megvédje őket. Biztos, te is megérzed ezt, amikor neked lesz majd gyereked.
2011. jún. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Én teljességgel megérteném. Az a kutya megtámadta a lányát és az unokáját, akiket valószínűleg talán a legjobban szeret az egész Világon! Ezért úgy érezte, a kutyának bűnhődnie kell. Figyelj, régen, amikor a papád felnőtt, nem volt akkora felvilágosultság, vagy minek nevezzem, hogy jaj szegény kutyus nem hibás, amiért felidegesítették, meg nagy meleg volt, meg f*szom tudja... Amikor a papád fiatal volt, a ll. VH-ban az embereket is úgy gyilkolászták, mint máshol a legyet. Meg pl régen egyik lánynak se okozott gondot levágni egy csirkét, nem kínlódtak rajta, hogy jaj szegény állat, a mai nők 90%-a padlót fogna egy csirkevágás gondolatától is. Nem azért mondom, mert baj, én se vágtam még sose csirkét, csak azért mondom, mert tény.
2011. jún. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
32%
A kutya azért támadt rátok, mert a kedves nagyapád alapból rosszul tartotta. A kutya még szép, hogy megvadul, ha láncon tartják. Iszonyú nagyot csalódnék benne, soha többé nem lenne a szememben az aki volt. Ne haragudj, de nagyon primitív ember lehet.
2011. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem örülnék neki, bár az akkor érzett dühét még tényleg meg lehetne magyarázni azzal, hogy a lányát és az unokáját féltette, bár akkor is elítélem az agyonverést, én sosem lennék képes ilyet tenni. Viszont már eleve az, hogy megkötve kutyát tartani... Sosem értettem azokat az embereket, akik láncon tartják a kutyájukat egész nap. Mármint akkor minek az ilyen embereknek kutya?


Viszont igazából ez már nagyon régen történt, talán a nagyapád is megbánta már azóta.

2011. jún. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!