Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjetek/párotok milyen...

A férjetek/párotok milyen öltözéket szeret rajtatok leginkább?

Figyelt kérdés
Beleszól abba, mit vegyetek fel?
2011. jún. 7. 19:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

leginkább azt szereti, ha semmi nincs rajtam :D


egyébként meg nem szokott beleszólni abba, h mit vegyek fel. egyébként sem öltözködöm közönségesen, bár ha egy kicsit kivágottabb cuccot veszek fel az esti mulatsághoz, akkor kesereg, hogy majd más pasik mustrálják a begyemet :D


vannak cuccaim, amiket lefikáz, mert pl nem tetszik neki a színük, de az nem érdekel. a fazont sosem firtatja, mert abból mindig olyat veszek, ami jól áll. színben meg nem muszáj egyezni az ízlésünknek :D

2011. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Igazából mindig megdicsér, milyen jól nézek ki, akármit veszek fel, de most nyáron legjobban a kis lenge nyári ruhákat szereti rajtam (ilyesmikre gondolok, csak általában nem pánt nélkülieket hordok [link] :)) De amikor rövidgatya és póló van rajtam, azt is tök jó.. :)
2011. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

A párom azt szereti ha nincs semmi rajtam. :) Na de a kérdésre válaszolva így a nyár folyamán a kedvence a fürdőruha, aztán a fehér miniszoknya egy egyszerű toppal hozzá lapos / egy picit magassarkú (4 cm) papucs. Szereti még ezenkívül a feszülős farmer rövid nadrágokat is.


Télen feszülős farmer / cicanadrág, hosszított felső.


Amúgy nem szól bele abba, hogy mit vegyek fel, de szeretem látni a kis csillogó szemeit amikor olyan "elismerő" pillantásokat vet rám, mert tetszik neki a ruhám (is). :))))

2011. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 napietus ***** válasza:

gondolom, amiben utazni szoktam :P egyébként változó, de férjem általában azokat a ruháimat dícséri meg, amik nekem is a kedvenceim (hasonlít az ízlésünk).


29/N

2011. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
tanga, szoknya,miniszoknya, rövid, illetve nőies ruhák, mivel az exe elég húsos volt, és nem öltözött túl nőiesen, szoknyát, tangát nem is vett fel soha.Így ezeket nagyon tudja díjazni :):)
2011. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
48%

Általában igyekszem ízlésesen és elegánsan, csinosan öltözködni. Mivel magas és vékony vagyok szinte mindent felvehetek, és a párom imádja őket. Mostanában nyári ruhák, van bokáig érő lenge általában lapos saruval vagy csinos papuccsal veszem fel. De vannak pánt nélküli virágmintás nyári ruhám is

Ilyeneket húzok amit szeret a párom (és a pasik is, mivel megnéznek:


Ilyenem van, ami a párom kedvence (ugyanilyen mint a kék)

[link]


Ilyesmi mint a két szélső csak más a mintája:

[link]


hasonló az összeállításom mint a szőkének a képen:

[link]


Szereti a rövid farmerszoknyát toppal és balerinával vagy magassarkúval.


Télen általában szövetkabát+ pulcsi+csőfarmer+ lapos magas szárú csizma, vagy kis sarokkal. De néha húzok szövetnadrágot is azt nagyon szereti, persze magas sarkúval!


27/N

2011. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
74%
Hála hasonló az ízlésünk. Szeretjük a fekete, szép, nőies, csipkés holmikat, így ezeket hordom többnyire. Könnyű neki tetszenem. :)
2011. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

A non plus ultra a combfix-babydoll kombó az amúgy hordhatatlanul magas sarkú papuccsal, de ez értelemszerűen nem állandó viselet :)

Amúgy a magassarkú/rövid szoknya vagy rövidnadrág/mély dekoltázsú póló a kedvence - bár nekem a dekoltázs mérethiány miatt mélyülhet akármeddig :)


De megszabni nem szokta, hogy mit vegyek fel (szép is lenne), max kéri, hogy most ezt-azt vegyek fel, mert abban tetszem neki.

2011. jún. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Amiben tudja, és úgy is látja, hogy kényelmes. Ez a mániája. Egyébként nem szól bele.
2011. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ami ízléses, nem szól bele, ha nagyon tetszik neki akkor megdícsér. Annyit szokott csak mondani, ha magas sarkúban vagyok, hogy felesleges ilyen kényelmetlen felvenni, neki tetszem lapos talpúban is :)

22/L

2011. jún. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!