Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjetek/párotok milyen...

A férjetek/párotok milyen öltözéket szeret rajtatok leginkább?

Figyelt kérdés
Beleszól abba, mit vegyetek fel?
2011. jún. 7. 19:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hát van mikor beleszól és van mikor megfogadom a tanácsát, mert ha jobban belegondolok igaza van.

Amúgy én sportosan öltözködöm ( szereti, mikor megismerkedtünk arról áradozott, hogy ez az kedvenc stílusa)( farmer, nikecipő és atléta a kedvencem), a nagyon nőies ruhákban nem érzem jól magam pedig állítólag jól állnak.

Most, hogy már gyerekünk is van gondolkodtam rajta, hogy nőiesebben kéne öltöznöm, mert sokszor az öcsémnek nézik a fiamat (:

2011. jún. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Imádja ha csinos vagyok, főleg ha magassarkú cipő is van rajtam. Büszke rám, hogy az ő barátnője vagyok. Azt se bánja ha kihívóan öltözködöm, élvezi a pasik sóvár pillantásait. Persze mindennek teljes bizalom mellett létjogosultsága. 37/nő
2011. jún. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
mindenben jolnézeki az ö számára és nekem ez elég is tehát ez a lényeg azt h mit veszek fel az az én dontésem
2011. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
barátommal ezért veszekszek mert neki nem tetszik hogy mit veszek fel ( cica gatyó,magassarkú denevérújjas felső) szerintem nem gáz de ő magyaráz ezért :S problémája hogy megnéznek az utcán ő szerinte úgy öltözök mint egy qurva pedig nem... :S:S
2011. jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!