Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzi valaki még itt azt, hogy...

Érzi valaki még itt azt, hogy nem úgy sikerült az élete, ahogy eltervezte pár évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés
Pl. férjhez ment, de nem jutott egyről a kettőre. Gondolok itt ilyenre, hogy terveztek gyermeket, de nem lett, vagy nagyobb lakásba szeretett volna valaki költözni, de még mindig a kicsiben van. stb.
2011. jún. 8. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem az itt lévők 85%-a ezt érzi :/
2011. jún. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest nem jönnek válaszok.
2011. jún. 8. 14:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy csomó dolog nem úgy történik az életben, ahogy azt eltervezzük. Ezért is mondják azt, hogy 2 Ember tervez, Isten végez." Mi is történne, ha úgy történnének a dolgok, ahogyan azt szeretnénk?

Egyébként miért kérdezed? Sajnálni kellene, hogy nem minden sikerül?

2011. jún. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem úgy alakult az életem, ahogy elterveztem, de alapjában nagyon meg vagyok elégedve. Pl:

- Bölcsész szakon végeztem, de sikerült elhelyezkednem az IT szektorban, jó munkahelyem van.

- nem terveztem a korai gyerekvállalást, de végső soron jól belejöttem, a feleségemet szeretem

- csomó rövid távú tervem megvalósult


A tanulság: az ember rövid távra tervezzen, akkor nem érik meglepetések, hosszútávra úgyse lehet tervezni.

2011. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!