Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam anyának vagy hallgas...

Elmondjam anyának vagy hallgassak róla?

Figyelt kérdés

Ma nem kellett bemennünk a suliba(mától vannak az osztálykirándulások,de mi csak pénteken megyünk,így megadták ezt a 2 napot szünetnek),ezért tegnap azt mondtam a szüleimnek,hogy a legjobb barátnőméknél alszom.


De nem ott aludtam,hanem az egyik fiú osztálytársamnál...

Még tegnap du. 3 óra körül írt egy sms-t a srác,hogy nincs-e kedvem találkozni vele valahol,mert a szülei elutaztak és most nincs kedve a beszívott haverjait hallgatni.

Én pedig teljesen megörültem,mert a srác a suliban(vagy talán a városban...) a legmenőbb és annak ellenére,hogy osztálytársak vagyunk,nem hittem volna,hogy ennyire jóban vagyunk,hogy talizzunk,de ez mind1.Ezért először azt hittem,hogy csak hülyéskedik vagy szivat,hogy menjek el,utána meg majd jót röhög a haverjaival rajtam.De ehelyett tök jól elvoltunk,beszélgettünk,jégkásáztunk meg minden.Utána mondta,hogy menjünk el hozzájuk és nézzünk meg vmi filmet.

Náluk elkezdtünk nézni egy filmet,utána meg beszélgettünk...Kiderült,hogy tök normális(én azt gondoltam róla,hogy nagyképű meg bunkó,de kiderült,hogy nagyon normális,ha nincsenek a közelben a haverjai).

Mikor eszembe jutott,hogy haza kellene mennem,akkor mondta,hogy maradjak náluk nyugodtan,ne menjek haza sötétben...Először komolyan azt hittem,hogy viccel.

Mégis miért akarná,hogy ott maradjak?!

De utána mondta,hogy van 2 vendégszobájuk,valamelyik biztosan jó lesz.Tudtam,hogyha hazamegyek,akkor biztos anyuci kislányának fog gondolni,aki nem mer anyuci nélkül elaludni.Ezért azt mondtam,hogy maradok,csak felhívom anyát és szólok neki.

De anyának viszont azt mondtam,hogy a legjobb barátnőmnél alszom.Ha azt mondtam volna,hogy egy fiúnál alszom,akkor biztosan nem engedte volna meg...://


Én azt hittem,hogy majd csak beszélgetünk meg tévézünk és hasonlók,de más lett belőle.

Először csak puszi,utána csók,utána meg...(nem Ő erőltette,én is akartam)

Tudtam,hogy tapasztalt,tudtam,hogy nem én leszek neki az első(nem úgy,mint Ő nekem...),de vele akartam lenni.

Nem azért,hogy bizonyítsak,hanem mert már régóta tetszett,csak nem mertem elmondani neki.

A fiú most azt szeretné,hogy járjak vele...Ezt én is szeretném,de annyira bűntudatom van,amiért hazudtam anyáéknak.

Anya reggel is kérdezte,hogy hogy aludtam meg mikről beszélgettünk a barátnőmmel.

Mindig mondja,hogy bármit elmondhatok neki,meg hogy majd mondjam el neki,ha lesz barátom...De ezt nem tudom,hogy kéne neki elmondani.Nem állhatok elé ezzel így...

Olyan rossz,hogy hazudtam erről...


Ha elmondom neki,biztos megharagudna.

De ha meg nem mondom el,akkor én leszek rosszul az idegességtől.


Mit csináljak?


Bocsi,hogy hosszú lett.


Egy 2 hónap múlva 15 éves lány



(légyszi csak normális válaszokat írjatok,ne kezdjetek el bunkózni,meg hogy minek kell ilyen hamar lefeküdni valakivel,mert higgyétek el,én sem így terveztem)


2011. jún. 8. 18:14
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
72%
Mond el az igazságot..
2011. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
34%

kamuszöveg :-)

grat!

2011. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 Darcy01 ***** válasza:
67%

Szerintem is mondd el anyukádnak. Biztos nagyon jó fej anyuka lehet, ha mindig biztat, hogy mondj el neki mindent. Szerintem komolyan is gondolja. Csak bátran!

Azt azért ne felejtsd el: Madarat tolláról, embert barátjáról!

2011. jún. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem inkább mond el. Még ha kicsit meg is haragszik anyukád de majd lehiggad, és te is megnyugszol.

Lehet hogy jobb lenne ha bemutatnád a barátodat anyukádnak, hagy lássa hogy rendes gyerek és utána mondanád el.

2011. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

Szerintem állj anyukád elé és meséld el neki, hogy nagyon sajnálod és nagoyn rosszul érzed magad miatta hogy hazudtál, de akkor ez túnt a jó megoldásnak. Elmeséled hogy egy fiúnál aludtál, és hogy nem így tervezted te sem. Először biztos kiakad hogy füllentettél neki, valószínű megkérdezi hogy védekeztetek-e (remélem igen), de végső soron jobb lesz így, a lelked megnyugszik tőle hogy őszinte voltál. Anyukád jó fejnek tűnik, hogy érdeklődik, meg ha tényleg jó a kapcsolatotok, akkor meg lehet beszélni.

Sok sikert!

2011. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
66%

mondd el neki


de az elején kérd meg, hogy hallgasson végig

2011. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
62%

pontosan ezért nem engedte volna az anyukád hogy ottmaradj...

helyetted nem tudjuk megoldani, neked kell.

gondold végig magadban hogy hogy fogod elmondani neki hogy már nem vagy szűz(előbb-utóbb úgyis rájön).


legalább védekeztetek?

2011. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy lelkiismeret furdalásod is van azért, mert hazudtál a szüleidnek (nem tudom), de mégha kellemetlen is, szerintem is mondd el az igazságot. Mindig a legjobb az őszínteség és akkor nincs baj. :-) De a te döntésed.
2011. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 TOMAtm ***** válasza:
34%
ha járni akar veled a srác akkor vidd haza és ketten mondjátok el anyukádnak.
2011. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
65%

Hát ügyes, okos és érett vagy ám.

A szituból egyértelmű, hogy a srác meg akart dönteni.

Amúgy meg komolyan egy olyan sráccal akarsz lenni, aki amúgy normális, már ha épp nincsenek ott a barátai? Hát, ez cinkes.

Csak azért tetszett, mert menő. Később a pénzes pasikra buksz majd, vagy mi? Aztán az első alkalommal, ha valaki kedveskedik veled, el is éri a célját, és szétteszed neki?

Mondd el anyádnak, mert nevelni sose késő, bár ezt visszacsinálni nem tudod. Ha szexelni elég érett vagy, akkor simán el kellett juss arra a szintre is, hogy vállald a tetteid következményét. Remélem legalább védekezni volt eszetek. Fiatal vagy és sérülékeny. Ja és ha véletlen mégse holtodiglan holtáiglan lenne a dolog, lesz egy baromi jó hírneved. Tudod, az szar zár, amit könnyű kinyitni, az a kulcs meg fasza, amivel bármit, gyorsan kinyithatsz. :P

Ha anyád megharagszik, talán okkal teszi, nem? Valószínűleg nem egy miniribit akar nevelni a lányából. Mert ez alapján elég könnyen kapható, naiv és kicsit buta vagy. Vállald a dolgot, aztán ha kibékültetek, kézen fogva menjetek el nőgyógyászatra (tudod, a szexuális élettel ilyesmi is jár)

(és nem vagyok őskövület vagy maradi, ha valaki lelkileg éretten egy stabil kapcsolatban korán elveszti, hát legyen, de te egy kis kedvességre azonnal gerincre vágható voltál... értékeld át magadban a dolgokat és még tanulj az életről kicsit)

2011. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!